Ukrainian English German Polish

Добігає завершення проект Erasmus+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP, що розпочато у 2020 році, та разом із завершенням перед членами консорціуму, до яких входять представники вищих навчальних закладів різних країн (Литва, Німеччина, Україна, Словенія, Таджикистан), стоїть велика низка завдань що потрібно реалізувати та розробити для подальшого поширення здобутих наробок, досвіду та практик у освітній простір з метою наближення здобувачів освіти до запитів стейкхолдерів.

На тижневій зустрічі «Big Data in Digital Economy» (27 лютого -5 березня 2023 року)», що відбулась в університеті прикладних наук м.Гамбург (Німеччина),  багато уваги приділялось питанням якісної компоненти щодо ходу та реалізації проекту.
Звіт за два роки реалізації проекту Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова представила професор, доктор економічних наук Лілія Філіпішина, відповідальна за якість реалізації проекту DigEco NUOS.
Серед вагомих якісних досягнень університету варто зазначити розширення кола зацікавлених учасників освітнього процесу, а саме підвищений інтерес студентів інших спеціальностей рівня бакалаврат та науково-педагогічних працівників і стейкхолдерів, що підтверджує контроль опитувань зацікавлених сторін.

За результатами роботи були визначені пріоритетні напрями продовження співпраці з стейкголдерами, прийняті до використання у роботі розроблені типові форми договорів NUOS, опрацьовані особливості укладення партнерських угод між університетами та бізнес-структурами в рамках реалізації проекту та післяпроектної співпраці, обговорено основні етапи та методичні аспекти  проведення підвищення кваліфікації для представників бізнес-структур.
Консорціумом прозвітовано інформацію щодо друку навчального підручника «Digitalization of economics: inter-disciplinary and inter-branch approach», підготовлений українськими університетами-партнерами проекту.
Протокольно визначено та встановлено дедлайни щодо якісного забезпечення заключного етапу проекту, проведення внутрішнього та зовнішнього моніторингу якості проекту. Розглянуто проект заключних зустрічей та кінцевої конференції учасників консорціуму.
Не зважаючи на нелегкі умови реалізації проекту для українських учасників консорціуму, усі закордонні представники та учасники проекту виразили підтримку та повагу до усього Українського народу та нації в цілому, і зазначили що докладуть максимальних зусиль для наближення ПЕРЕМОГИ. Науковий фронт до ПЕРЕМОГИ – у дії!!  Україна ПЕРЕМОЖЕ!!!

http://digeco.nuos.edu.ua/