Ukrainian English German Polish


Під час святкування 25 – річниці Збройних Сил України та з нагоди Дня волонтера Первомайська студентська волонтерська організація «Іскра доброти» отримала грамоту, підписану головою Миколаївської облдержадміністрації О. Савченком. Як розповідає керівник організації Ірина Жувагіна, цю нагороду члени волонтерської команди отримали цілком заслужено. Особливо це стосується останнього року, за який студенти встигли обігріти своїм теплом та турботою багатьох первомайців. Серед останніх діти воїнів АТО, студенти-інваліди, нужденні та хворі. На їхньому рахунку й численні добрі справи. Про свою роботу організація розказала  в звіті, який ми й додаємо до цього репортажу.

 {adselite}

         А стосовно святкувань, які відбулися з нагоди двох вищеназваних дат, то зі сцени міського будинку культури прозвучало немало добрих слів з вуст керівників як на адресу воїнів Збройних Сил, так і в сторону бійців АТО та усіх волонтерських організацій, які нині функціонують у місті. Як з’ясувалося, останніх біля двох десятків. А це говорить про небайдужість наших городян до існуючих проблем у державі.

Окрім усього, відбувся традиційний концерт. Цього разу участь у ньому взяв і військовий оркестр ««ARTMILITARYBAND» (керівник Роман Павлів), який зустрічав усіх присутніх у фойє будинку культури та виконував під час концерту гімн України.

Серед присутніх були керівники міста, підприємств, організацій та установ. Завітав на свято і директор Первомайського політехнічного інституту НУК ім. ад. Макарова Сергій Доценко, який розділив радість студентської організації.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм