Ukrainian English German Polish

КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ
Набуваємо професійних навичок

З 4 березня 2024 року студенти ПННІ НУК ім. адмірала Макарова мають можливість навчатись оф-лайн завдяки створенню необхідних укриттів.
Емоційний стан під час війни у будь-якої людини є хитким, не винятком є і студенти ПННІ НУК. Бо не дуже хочеться вчитись, коли в країні війна, а також не в кожного є можливість приєднатися до занять онлайн. Через величезний стрес, пов'язаний з війною, студенти втрачають інтерес до здобуття вищої освіти. Тож завдання для кожного викладача ПННІ НУК – навчити здобувачів вищої освіти дивитися набагато далі, планувати, прогнозувати.
Успішно з цим завданням справляються науково-педагогічні працівники кафедри «Енергетичне машинобудування», зокрема виконання лабораторних робіт проводиться виключно оф-лайн. Працюємо над згуртованістю групи студентів та вчимо не залежати від чужої думки.
Виконання лабораторних робіт з курсу «Деталі машин» має на меті покращити загальноінженерну підготовку студентів та прищепити їм практичні навики у проведенні експериментів, що пов’язані із дослідженням деталей і конструкцій машин.
Перші лабораторні роботи з цього курсу присвячені вивченню конструкцій зубчастих та черв’ячних редукторів і їх деталей.

Метою цих лабораторних робіт є:

  • ознайомлення з існуючими конструктивними схемами та особливостями редукторів, їх деталями та вузлами;
  • вивчення основних параметрів зачеплення;
  • складання кінематичної схеми редуктора;
  • виконання ескізу зубчастого колеса і тихохідного валу редуктора.

Оснащення лабораторних робіт складається з  редукторів, вимірювальних інструментів, наборів гайкових ключів, технічної документації, методичного забезпечення, відеоматеріалів тощо.
Під час проведення лабораторних робіт розвиваємо здатність працювати в команді, мати навички міжособистісної взаємодії.
Виконанням лабораторної роботи на високому педагогічному та методичному рівнях керує доцент кафедри, к.т.н. Лисих Алла Юріївна.