Ukrainian English German Polish
КАФЕДРА СОЦІАЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ - 2024
Продовжуємо профорієнтаційні заходи серед учнівської молоді міста.
Сьогодні, в умовах партнерської взаємодії та співпраці - відвідали Первомайський ліцей "Престиж".
Акцентували увагу молоді на можливостях у виборі подальшої траєкторії свого розвитку, пов'язавши її з нашим закладом вищої освіти. Надали інформацію про спеціальності та освітні програми, про напрямки та види діяльності здобувачів вищої освіти.
Дякуємо педагогічному колективу за підготовку всебічно розвиненої молоді. Та готові до подальшої гармонійної співпраці!
 
 
 
З повагою ваша, зав. каіедрою к.і.н., доцент Тетяна Букіна

Колектив кафедри енергетичного машинобудування щиро вітає з присвоєнням вченого звання доцента кандидата технічних наук
Лисих Аллу Юріївну!
Бажаємо невичерпного натхнення, успіхів у професійній та науковій діяльності,  втілення всіх творчих і наукових задумів! Нехай ваша професійна діяльність приносить лиш задоволення та радість, дає можливості й гарантує гідну винагороду!

Викладачі та магістранти кафедри енергетичного машинобудування ПННІ НУК, к.т.н., доцент Доценко С.М., к.т.н., доцент Нестеренко В.В., старші викладачі Швець І.А. та Грабовенко О.І., магістранти Гайченя Р.О., Вознюк С.С., Дранчевський Д.В., Злоба Т.В., Тягнирядно Д.О., Фока Б.О., Коваленко Б.С. та Клінишков Б.Ю. прийняли активну участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Енергетичні установки та альтернативні джерела енергії» (ESAES – 2024), що відбулася 11-12 березня 2024 року дистанційно через платформу ZOOM.

Конференція, організована кафедрою двигунів внутрішнього згоряння ХНАДУ, зібрала науковців, інженерів, експертів та студентів з усього світу для обговорення актуальних питань у сфері енергетичних технологій та альтернативних джерел енергії.

Наші викладачі представили доповіді у Секції 9, яка була присвячена нетрадиційним та альтернативним видам палива для енергетичних систем. Яка є важливим моментом сучасної енергетики і пріоритетним розвитком екологічно чистих технологій на основі відновлюваних джерел енергії.

Участь викладачів кафедри конференції підкреслює їх внесок у розвиток наукових досліджень та практичного застосування новітніх технологій в галузі енергетики. Це також сприяє поширенню знань, стимулюванню інновацій, сприянню співпраці між фахівцями різних країн та вирішенню глобальних викликів у сфері енергетики.

Конференція дозволила учасникам обмінятися досвідом та ідеями, які сприятимуть подальшому розвитку енергетичного сектору та зменшенню впливу на довкілля.

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ»

 

 

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРОБЛЕМИ СІМЕЙНИХ ВІДНОСИН: ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ АСПЕКТ В УМОВАХ ВІЙНИ"
Щорічна кафедральна подія обумовлена теоретичними і практичними питаннями, які ставить перед нами суспільстао.
Програмно - цільове спрямування цьогорічного заходу - "Формування особистості в сім'ї" - саме це питання досліджувала молодь. Цікавими і нердинарними були їх власні висновки. Молодь відкрито, на власних прикладах і проблемах показали кризові питання сучасної сім'ї, які відобразились власне на них. І що цінно - вони ж і пропонують шляхи подолання недоліків. І тут, звичайно - велика роль покладається на державу та її відповідні інституції.
До розмови були запрошені: керівниця управління соціального захисту населення Первомайської міської ради к.ю.н., доцент Ольга Поліщук та координаторка мобільної бригади соціально - психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендернозумовленого насильства м. Первомайськ, к.ф.н, доцент, психолог Марина Ковалик.
Молодь отримала інформацію про можливості отримання відповідної доромоги від державної інституції та недержавної. А практичні завдання показали кожному - чи потребуємо ми відповідної допомоги!!!!
В ході дискусії піднімали питання про гострі проблеми української сім'ї та негатині наслідки повномасштабної війни росії проти України, яка перервала природний процес життєдіяльності та розвитку української родини, загострила наявні та спровокувала нові проблеми і ризики.
Аналізували міграційні процеси та їх влив на родинні стосунки. Висловлювали точки зору науковців, які пишуть про вплив війни на зміну соціальної і демографічної поведінки чоловіків; жінок, що залишаються вдома тощо. Про проблеми, пов'язані із пристосуванням до мирного життя військових, про зростання ролі жінки в сім'ї і суспільстві тощо.
Щирою та відвертою виявилася розмова. Не зупинили і вимушені перерви під час тривог. Дискусію продовжували і в укритті.
 
І зробили висновок, що сім'я - це суспільство в мініатюрі, від цілосності якого залежить безпека всього великого людського суспільства /Ф. Адлер/
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З повагою ваша, завідувач кафедрою к.і.н., доцент Тетяна Букіна

Сервіс Promokod.com.ua по пошуку промокодів, знижок, акцій та розпродажів від популярних онлайн-магазинів в Україні та світі запускає грантову програму на кращі статті. Участь можуть прийняти студенти та викладачі навчальних закладів України за спеціальностями економіки, маркетингу, бізнесу та підприємництва.

Для участі необхідно написати статтю на тему “Психологія споживача: як промокоди стимулюють покупки” та відправити на електронну пошту компанії Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 25.05.2024.

Вимоги до статті: кількість знаків довільна, головне - щоб тема статті була розкрита.
Також у листі необхідно вказати наступні дані: ваші прізвище та ім’я, інститут та кафедру, а також курс, на якому навчаєтеся. 
Кожен учасник може надіслати тільки 1 статтю (з урахуванням статей, написаних в співавторстві). У випадках, коли перемагає стаття, написана в співавторстві, то грошовий приз розділяється між всіма авторами.

Розіграш призів буде проходити в 2 етапи:
1 етап
02.06.2024 журі сервісу серед усіх статей буде обрано 3 найкращі та опубліковано на сайті сервісу https://promokod.com.ua/. Переможці отримають грошові призи:
1 місце - 7000 грн
2 місце - 6000 грн
3 місце - 5000 грн

2 етап
10.06.2024 року серед усіх учасників (окрім переможців першого етапу) через програму рандомайзер буде розіграно 5 призів по 1000 грн.

Обов’язкові умови для отримання призів:
- умови конкурсу мають бути опубліковані на сайті навчального закладу;
- студент або студентка, що надіслали статтю мають навчатися на перелічених вище кафедрах;
- стаття має бути написана на задану тему.

Чекаємо на ваші роботи.

З повагою, команда Promokod.com.ua

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО – НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

запрошує на засідання круглого столу

    «ПРОБЛЕМИ СІМЕЙНИХ ВІДНОСИН:ПРАВОВИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ АСПЕКТИ»

Програмно-цільове спрямування: «Формування особистості в сім’ї»

Заплановано:

  1. Участь керівника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради.
  2. Зустріч з координаторкою мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства м. Первомайськ
  3. Запитання - відповіді

Дата проведення: 15 травня 2024 року

Час початку: 1100

Місце проведення: читальна зала, корпус I, аудиторія 23

Сімейне право - Юрстандарт-2012

 

7 травня 2024 року кафедрою Енергетичного машинобудування здійснено запланований черговий виїзд до шкіл Кривоозерського району.
Особливу увагу звернули на висвітлення інформації щодо умов вступу на навчання для здобуття вищої освіти, про напрями та спеціальності, особливості освітнього процесу, перспективи майбутнього працевлаштування, останні досягнення колективу навчального закладу. Зокрема, зверталася увага присутніх на те, що студенти мають широкі можливості для занять науково-дослідною роботою.
Будемо раді бачити випускників шкіл у складі студентів нашого інституту!

 

 

УВАГА ВСТУПНИКАМ!!!
НЕ ПРОПУСТІТЬ ДОДАТКОВУ СЕСІЮ РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ.
З 10 до 15 травня 2024 року розпочинається додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту. У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації (10–15 травня 2024 року), зареєструватися для участі в додатковій сесії НМТ можуть особи, які:
- не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
- реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ;
- за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.
Реєструйтеся самостійно, або звертайтеся до нас - і ми вас зареєструємо!
Відбіркова комісія ПННІ НУК імені адмірала Макарова знаходиться за адресою:
м. Первомайськ, вул. Одеська, 107, перший корпус, 2 поверх, 27 аудиторія.
Контактні телефони:
0669568271;
0958041470;
0968299447.
Возможно, это изображение текст «ВСТУП-2024 ВСтУП -2024 Всього 5 Дн.в 10-15 травня Backspace ДОДАТКОВА ЁСТРАЦИЯ TEST МТ-2024»
КАФЕДРА СОЦІАЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
ПАМ'ЯТАЙМО ТИХ, ХТО БОРОВСЯ ЗА УКРАЇНУ!
МОЛІМОСЯ ЗА ТИХ, ХТО БОРЕТЬСЯ ЗА НЕЇ ЗНОВУ!
8 травня День пам'яті та перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939 - 1945 років. Саме цей день став точкою відліку закінчення війни, перемоги над нацизмом. Це день, що нагадує про катастрофу, а не про тріумф.
Маємо пам'ятати про війну, цінувати мир і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Виховувати принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.
Вшановуємо кожного українця, хто боровся з нацизмом, пам'ятаємо цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
Сьогодні Україна знову захищає увесь європейський світ, щоб дати шанс на побудову більш тривкого миру, створення нової системи безпеки. І є єдиний шлях - перемогти загарбника!
НИЗЬКО ВКЛОНЯЄМО ГОЛОВИ!
ЦІНУЄМО! ПОВАЖАЄМО! ПАМ'ЯТАЄМО!
Возможно, это изображение текст
З повагою ваша, зав.кафедрою, к.і.н., доцент Тетяна Букіна