ЗНАЙ НАШИХ

 

 

Скачков Олексій

 

Магістр з інтелектуальних систем прийняття рішень.

Завідувач сектору інформаційних технологій та корпоративної телекомунікації Управління державного казначейства у Первомайському районі. Спеціальність "Обслуговування комп'ютерних систем та мереж" випускник коледжу 2006 р.

 

 

Нерубащенко Алла Вікторівна

Викладач коледжу і ППІ НУК

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2001 р.

випускник ППІ НУК 2006 р.

 

 

Сіденко Євген

Магістр з інтелектуальних систем прийняття рішень.

Аспірант та за сумісництвом викладач-асистент кафедри Інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

Спеціальність "Обслуговування комп'ютерних систем та мереж" випускник коледжу 2006 р.

 

 

Доценко Артем Сергійович

Магістр з інтелектуальних систем прийняття рішень.

Аспірант та за сумісництвом викладач-асистент кафедри Інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

PHP/Drupal - розробник, Quadrologic LLC.

Спеціальність "Обслуговування комп'ютерних систем та мереж" випускник коледжу 2007 р.

 

 

Вальчук Інна Анатоліївна

Інженер-конструктор ВГТ заводу АТВТ «Первомайськдизельмаш» Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2008 р.

 

 

 

Черниш Антоніна Георгіївна

Інженер-технолог ВГТ заводу АТВТ «Первомайськдизельмаш» Спеціальність «Технологія обробки  матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» випускник коледжу в 2008 р.

 

 

Милов Артем Григорович

Інженер-технолог ВГТ  заводу ВАТ «Фрегат»

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник ППІ НУК 2008 р.

 

 

 

Красіна Алла Олексіївна

Інженер-технолог ІІ категорії ВГТ  заводу АТВТ «Первомайськдизельмаш»

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2002 р.

випускник ППІ НУК 2007 р.

 

 

Максименко Ігор Михайлович

Майстер-технолог цеху 009 заводу ВАТ «Фрегат»

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник ППІ НУК 2008 р.

 

 

 

Андреєва Людмила Миколаївна

Начальник бюро заводу ВГТ АТВТ «Первомайськдизельмаш»

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» 2001 р.

ППІ НУК 2005 р.

 

Орлова Олена Михайлівна

Секретар судового засідання Первомайський міськрайонний суд Спеціальність: «Правознавство»

 

Жмудик Олександр Миколайович
Начальник цеху №7 заводу АТВТ «Первомайськдизельмаш»

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2001 р.

випускник ППІ НУК 2006 р.

 
 

 

 

Лебідкін Олексій Валерійович

Головний спеціаліст з питань Охорони праці в Первомайській Райдержадміністрації

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2001 р.

випускник ППІ НУК 2005 р.

 

Шевчук Анастасія Віталіївна

Юристконсультант

ВАТ Завод «Фрегат»

Відділення «Правознавство»

Випуск коледжу в 2008 р.

 

Тригубчак Катерина Євгенівна

Головний спеціаліст Відділу ДРВ Первомайська міська рада   Спеціальність: «Правознавство»

 

Фіцай Галина Андріївна

Менеджер зі збуту

                  ТОВ «ДіДжіЕф», м. Київ                 Спеціальність: «Економіка підприємства» Випуск коледжу 2006р.

 

 

Бикова Олена Петрівна

Секретар судового засідання  Первомайський міськрайонний суд Спеціальність: «Правознавство»

 

 

Бондаренко Сергій Володимирович

             Перший заступник голови                       Районної державної адміністрації    Спеціальність: «Економіка підприємства» Випуск ППІ НУК 2002 р.

 

 

Канівіченко Ірина

Економіст фінансового бюро

ТДВ «Первомайськдизельмаш»

Спеціальність: «Економіка підприємства »

Випуск коледжу 2006 р.

 

 

Козаченко Анна Олександрівна 

Головний спеціаліст  Міськрайонне управління юстиції м. Первомайськ Спеціальність: «Правознавство»

 

 

Крилова Ніна Вікторівна

Консультант

Первомайська державна

нотаріальна контора

Спеціальність: «Правознавство»

Рибак Ірина Олегівна

Секретар судового засідання

Первомайський міськрайонний суд

Спеціальність: «Правознавство»

 

Левченко Тетяна Дмитрівна

Спеціаліст відділу ДРАЦС МРУЮ

м. Первомайськ

Спеціальність: «Правознавство»

Літвіненко Олексій Ігорович

Помічник прокурора

Первомайський міськрайонний суд

Спеціальність: «Правознавство»

 

Мельничук Володимир Олександрович

Помічник судді

Первомайський міськрайонний суд

Спеціальність: «Правознавство»

Мороз Ольга Сергіївна

Старший державний виконавець

відділу Державної виконавчої служби

Первомайського МРУЮ

Спеціальність: «Правознавство»

 

 

Скурта Анна Юріївна

Головний спеціаліст кадрової роботи

Первомайська міська рада

Спеціальність: «Правознавство»

 

Руснак Людмила Олександрівна

Бухгалтер

Ресторан «МакДональдс», м. Одеса

Спеціальність: «Економіка підприємства»

Випуск коледжу 2008р.

 
 

 

Тодосієнко Олена Анатоліївна

Спеціаліст Надра Банк, м. Київ

Спеціальність: «Економіка  підприємства»

Випуск коледжу 2006 р.

Свідерко Світлана Василівна

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів міської ради

Первомайська міська рада

Спеціальність: «Правознавство»

 
 

Мартинова Юлія Григорівна

Секретар

Первомайський міськрайонний суд

Спеціальність: «Правознавство»

 

Ларіонова Валерія Михайлівна

Помічник судді

Первомайський міськрайонний суд

Спеціальність: «Правознавство»

 
 

Добровольська Оксана Юріївна

Головний державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Первомайського МРУЮ Спеціальність: «Правознавство»

 

Шматков Артем Михайлович

        Державний виконавець         відділу Державної виконавчої служби Первомайського МРУЮ Спеціальність: «Правознавство»

 
 

 

Толстоухова Олександра Олександрівна

Головний спеціаліст

Міськрайонне управління юстиції

м. Первомайськ

Спеціальність: «Правознавство»

 

Колісніченко Марина 

Головний бухгалтер ТОВ «Самоцвет», м. Дніпропетровськ Спеціальність: «Економіка підприємства» Випуск коледжу 2006р.

 
 

 

Степанова Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст

Міськрайонне управління юстиції

м. Первомайськ

Спеціальність: «Правознавство»

 

Тарасюк Олена Сергіївна

Заступник начальника відділу

Державної виконавчої служби

Первомайського МРУЮ

Спеціальність: «Правознавство»

 

 

Данчул Вадим Валерійович

Зам. Начальника цеху №4 заводу АТВТ «Первомайськдизельмаш» Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

випускник коледжу в 2001 р.

випускник ППІ НУК 2006 р.