Ukrainian English German Polish

План робіт:

1.       Координація загальних секторів та їх керівників, старост окремих курсів.
2.       Розробка інструменти заохочення студентів до участі у заходах різного рівня.
3.       Захист та слідкування за дотриманням прав студентів.
4.       Створення нових та оновлення вже наявних медіапросторів.
5.       Забезпечення рівноваги між студентами та адміністрацією.

«Новий студентський парламент інституту вирішив, що одним з головних напрямків роботи буде координація загальних секторів та їх керівників. Це допоможе забезпечити більш ефективну роботу нашого парламенту, а також покращити комунікацію між різними курсами та взаємодію з адміністрацією інституту.

Крім того, ми  розробляємо інструменти заохочення студентів до участі у заходах різного рівня. Студенти повинні мати можливість не лише навчатися, а й брати активну участь у різних подіях, що відбуваються в інституті.

Також, студентський парламент відстоює права студентів і слідкує за їх дотриманням. Наш парламент готовий допомогти студентам у вирішенні різних питань, які виникають в ході навчання.

Наступним кроком в розвитку студентського життя в інституті є створення нових та оновлення вже наявних медіапросторів. Ми віримо, що такі простори стануть місцем зустрічей, де студенти зможуть обмінюватися думками, досвідом та ідеями.

Нарешті, студентський парламент забезпечує рівновагу між студентами та адміністрацією інституту. Ми працюємо на те, щоб студенти мали можливість висловлювати свої думки та ідеї, адміністрація ж інституту мала змогу чути їх та враховувати при прийнятті рішень. Таким чином ми зможемо створити кращі умови для навчання.»