Студенти Первомайського політехнічного інституту в переддень науки  зустрічалися в традиційній інтелектуальній  грі «Що? Де? Коли?».

 {adselite} 

В цьому році, на відміну від попередніх, в змагання вступили три команди: «Бойові ботаніки» (збірна команда економістів), «Екскалібур» (збірна команда студентів технічної спеціальності» та команда «Тюбіки» ( група 22 –ЕП). Поява нової команди, на думку завідувачки кафедри економіки Лариси Грищенко, є свідченням зацікавленості студентів не лише до фахових дисциплін, а й бажання володіти інформацією з різних галузей науки та техніки.

Нагадаємо, що організаторами традиційно виступила кафедра економіки й організації виробництва, що ставила за мету розвивати  у студентів логіку та аналітичність мислення, уміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях

Питання на гру готували незалежні арбітри, які потім увійшли до складу журі. Це директор інституту С.М. Доценко та декан інженерно-економічного факультету С.М. Анастасенко. Біля двох десятків питань та чорний ящик – таким було завдання для інтелектуалів

По закінченні гри всі  учасники отримали сертифікати на десять додаткових балів з будь-якого предмету, а переможці – це команда «Екскалібур», на двадцять балів.

Наразі студенти інституту викликають на ринг команду інтелектуалів коледжу. Гра планується на грудень цього року.