Круглий стіл відбувався в рамках тижня сталої енергії й проходив в стінах мерії. В його роботі взяли участь представники мерії, депутати міської ради , члени громадської організації «Центр громадських ініціатив «Південь», а також менеджер проекту «Громадське суспільство в Угоді Мерів» О. Гарасевич.  Серед присутніх була й делегація від ППІ НУК ім. адмірала Макарова, яку очолив директор закладу С.М. Доценко.

{adselite} 

Тиждень сталої енергії проводить Первомайська міська рада в рамках виконання «Угоди мерів» як засіб своєрідної співпраці громадян, політиків та представників бізнесу для представлення та обговорення перспективного виробництва і споживання енергоресурсів. Метою заходів є інформування та стимулювання мешканців міста до зниження споживання ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності

На заході були озвучені результати проведення громадських консультацій та анкетування з питань енергозбереження та впровадження енергоощадного освітлення в місті. Йшлося й про питання енергозбереження в школах міста.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм