Ukrainian English Russian

Перший етап акції «Надія на тебе» від студентів ПФ НУК зреалізувався. Протягом 2-х тижнів студентський парламент збирав речі, які передав територіальному центру соціального обслуговування.

Щиро дякуємо всім небайдужим людям які відгукнулися!

Акція триватиме до кінця весни.

Усіх бажаючих взяти участь в благодійності запрошуємо до каб. №66 для з’ясування подробиць.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

З 1 березня за ініціативи Студпарламенту ПФ НУК стартує благодійна акція «Надія на тебе». До неї може долучитися кожен охочий, принісши власний вживаний одяг і взуття до кабінету №66. 

Акція триватиме до 22 березня.  

Вживаний одяг та взуття будуть роздавати нужденним.

 

Шановні студенти та викладачі!

Студентський парламент Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова, вітає вас з наступаючим Новим Роком!

Ми хочемо побажати вам у новому 2021 році: щастя, успіхів у навчанні, великих нагород і заслуг, перемог, перспективних ідей і справ, сміливих рішень і дій, вдалих стартів і успішних днів.

З Новим 2021 Роком!

 

Студенти Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова взяли участь в акції з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення України". Акція проходила по всій території України.

Організатори наголошують, що висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

 

 

На першій в цьому році студентській конференції  «Молодь – 2020» студенти Первомайської філії затвердили голову студпарламенту та обрали напрямки роботи на цей навчальний рік. Вітаємо Олександра Романа з почесною посадою голови студпарламенту та членів студпарламенту, зокрема заступника Президента Нурієва Володимира, голову сектору науки, студентських ініціатив Булгак Дар'ю, голову сектору культури та дозвілля Щоткіна Іллю, голову сектору спорту та волонтерства Літвиненко Тетяну та секретаря студпарламенту Двуліт Юлію.

Сподіваємося, що новообрані лідери студентського самоврядування зуміють зробити життя студентів філії цікавим, креативним та принциповим.

Бажаємо успіху!

Студенти ПФ НУК першого та четвертого курсу зустрілися перед Новим роком на новорічному батлі в теплій компанії за чашечкою смачного чаю. Була цікава новорічна вікторина, студенти із задоволенням давали відповіді, а також в кінці привітали один одного із наворічними святами та побажали усім миру та усіляких гараздів!

В День Святого Миколая студенти ПФ НУК очолювані директором С.М. Доценком вітали дітей реабілітаційного центру із зимовими святами. Такі вітання уже стали традиційними, як і традиційними подаруночками для дітей від студенства. Невеличка концертна програма запальна новорічна пісня та гарний настрій - такий результат віншувань!

 

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Студентська молодь ПФ НУК збиралася на першу молодіжну вечірку. Захід спланували перед Днем козацтва, тож і тематика була відповідною. Вікторини, конкурси та змагання – і усе з елементами історії козацтва. Було цікаво, креативно та дружньо.

Після символічної урочистої частини молодь демонструвала свої танцювальні навички.

Відділ по роботі з молоддю

В. о. президента ПФ НУК ім. ад. Макарова Денис Мілованов та голова Миколаївської молодіжної організації «Молодь – майбутнє нації» Євген Нотевський домовилися про спільну співпрацю. У обох лідерів амбітні плани на перспективу. Мають бажання зміцнити молодіжний рух у місті та змінювати життя у Первомайську на краще.

Молоді люди обговорили стан справ у Первомайську, поділилися досвідом у питаннях щодо прийняття рішень та визначилися щодо подальшої спільної роботи.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм