Що для нас є дана акція

 

•Для нас ця акція є демонстрацією усьому студентству, як за допомогою невеликого кроку можна зробити  щасливішими тих, хто потребує нашої допомоги, теплоти або елементарної уваги.

Студенти Первомайського політехнічного інституту в переддень науки  зустрічалися в традиційній інтелектуальній  грі «Що? Де? Коли?».

Круглий стіл відбувався в рамках тижня сталої енергії й проходив в стінах мерії. В його роботі взяли участь представники мерії, депутати міської ради , члени громадської організації «Центр громадських ініціатив «Південь», а також менеджер проекту «Громадське суспільство в Угоді Мерів» О. Гарасевич.  Серед присутніх була й делегація від ППІ НУК ім. адмірала Макарова, яку очолив директор закладу С.М. Доценко.

На першому засіданні студпарламенту молодь обговорила питання навчально-виховного процесу

На минулому тижні, 27 жовтня, студрада інституту, очолювана президентом Артуром Колісніченком, збиралася на своє перше засідання. Молодь обговорила нагальні питання сьогодення, серед яких питання навчально –виховного  процесу посіло чільне місце. Студенти вирішили провести моніторинг відстаючих у навчанні та прийняти міри щодо ліквідації ними заборгованості. Йшлося також і про відвідування студентами лекцій та практичних.

Днями студентський парламент ППІ НУК ім. адмірала Макарова провів першу спільну толоку зі студентами першого та другого курсу. Прибиралася  територія біля навчального закладу по вулиці Одеській.  Як відомо, осінь пора – листопаду. Тож, довелося попрацювати і граблями і мітлами.  Потрібно сказати, що перша спільна ініціатива видалася  плідною. Територія прибрана, і саме головне  – студпарламент дотримався свого слова – організував прибирання певної території міста.

Вшановували пам’ять

Студенти Первомайського інституту та коледжу НУК ім. адмірала Макарова в 72-гу річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників побували на загальноміському мітингу, який традиційно проходив у Сквері Перемоги.