Ukrainian English Russian

Студенти ПФ НУК ім. адм. Макарова беруть активну участь у загальноміських заходах - акція протидії насиллю, День добра, підготовка до новорічно- зимових розваг.
Далі у репортажах.

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

 

 

Студенти ПФ НУК ім. адм. Макарова долучилися до акції Щедрий вівторок. Свій традиційний проєкт "Подаруй надію" вони поєднали з Всеукраїнським Днем добра.
Речі, зібрані для тих, хто перебуває в скрутній ситуації, студенти передали територіальному центру управління соціального захисту.
Добро завжди повертається сторицею.
 
 
 
 
 

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

Другий етап акції «Надія на тебе» від студентів ПФ НУК триває. Студентський парламент збирає речі, які передасть до територіального центру соціального обслуговування.

Щиро дякуємо всім небайдужим людям які відгукнулися! Акція триватиме до завтра.

Усіх бажаючих взяти участь в благодійності запрошуємо до каб. №66 для з’ясування подробиць.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

Перший етап акції «Надія на тебе» від студентів ПФ НУК зреалізувався. Протягом 2-х тижнів студентський парламент збирав речі, які передав територіальному центру соціального обслуговування.

Щиро дякуємо всім небайдужим людям які відгукнулися!

Акція триватиме до кінця весни.

Усіх бажаючих взяти участь в благодійності запрошуємо до каб. №66 для з’ясування подробиць.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

З 1 березня за ініціативи Студпарламенту ПФ НУК стартує благодійна акція «Надія на тебе». До неї може долучитися кожен охочий, принісши власний вживаний одяг і взуття до кабінету №66. 

Акція триватиме до 22 березня.  

Вживаний одяг та взуття будуть роздавати нужденним.

 

Шановні студенти та викладачі!

Студентський парламент Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова, вітає вас з наступаючим Новим Роком!

Ми хочемо побажати вам у новому 2021 році: щастя, успіхів у навчанні, великих нагород і заслуг, перемог, перспективних ідей і справ, сміливих рішень і дій, вдалих стартів і успішних днів.

З Новим 2021 Роком!

 

Студенти Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова взяли участь в акції з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення України". Акція проходила по всій території України.

Організатори наголошують, що висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

 

 

На першій в цьому році студентській конференції  «Молодь – 2020» студенти Первомайської філії затвердили голову студпарламенту та обрали напрямки роботи на цей навчальний рік. Вітаємо Олександра Романа з почесною посадою голови студпарламенту та членів студпарламенту, зокрема заступника Президента Нурієва Володимира, голову сектору науки, студентських ініціатив Булгак Дар'ю, голову сектору культури та дозвілля Щоткіна Іллю, голову сектору спорту та волонтерства Літвиненко Тетяну та секретаря студпарламенту Двуліт Юлію.

Сподіваємося, що новообрані лідери студентського самоврядування зуміють зробити життя студентів філії цікавим, креативним та принциповим.

Бажаємо успіху!

Студенти ПФ НУК першого та четвертого курсу зустрілися перед Новим роком на новорічному батлі в теплій компанії за чашечкою смачного чаю. Була цікава новорічна вікторина, студенти із задоволенням давали відповіді, а також в кінці привітали один одного із наворічними святами та побажали усім миру та усіляких гараздів!