12 вересня 2015 року на центральному міському стадіоні пройшли урочистості з нагоди Дня працівника фізичної культури та спорту. Привітати викладачів завітала міський голова — Людмила Григорівна Дромашко. Всі викладачі фізичного виховання Первомайського коледжу були нагороджені квітами та грошовими преміями особисто з рук міського голови. Окрім святково-концертної програми відбувся легкоатлетичний

 ПОЛОЖЕННЯ

 про організацію занять з фізичного виховання та фізичної культури  Завантажити ТУТ

___________________________________________________________________________________________

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор коледжу

__________Т. І. Костюкова

«_____»_______________2014р.

 ПЛАН

спортивно-масових заходів Первомайського

З 22 вересня по 23 жовтня 2014 року на новому майданчику зі штучним покриттям відбулися змагання з міні футболу присвячені до “Дня Автомобіліста”. У розіграші почесного трофею взяли участь команди 38 навчальних груп з різних спеціальностей. У фінальній грі, яка відбулася

14 травня відбудеться спартакіада “День здоров'я присвячена 27-й річниці заснування

навчального закладу.

 Змагатимуться студенти у наступних дисциплінах:

Біг 60 метрів (юнаки і дівчата)

  •  Біг 400 метрів (юнаки і дівчата)
  • Стрибок у довжину з розбігу (юнаки і дівчата)
  • Підтягування (юнаки)
  •  

Викладацький склад та адміністрація навчального закладу змагатимуться у естафеті та стрибках у довжину з розбігу.

___________________________________

 На центральному міському стадіоні розпочалася відкрита Першість міста з футболу, в якій бере участь сім команд: ”Кінецпіль”, фк “Благо”(с. Благодатне), “К. Міст”, “Мигія”, “Котеджі”, збірна команда пожежної частини та збірна команда нашого навчального закладу.

В першому турі команда “КОЛЕДЖ” з рахунком 2 - 0 перемогла команду “Кінецпіль” голи на рахунку наших студентів Коваленка Олександра та Максимчука Максима.

 

Другий тур пройшов вже не так вдало для нашої команди, в якому вона поступилася команді пожежної частини з рахунком 5 - 2, хоча доки були сили наша команда вела у рахунку спочатку 1 - 0, а потім 2 - 1. Але нашим хлопцям не слід засмучуватися попереду ще багато цікавих та захопливих матчів. До Вашої уваги календар матчів першого кола:

Календар першості міста з футболу

Перше коло

1 тур

Коледж — Кінецпіль 22.04.

ДПРЧ — К.Мост 23.04

 Благо — Мигія 24.04

 Котеджі - вихідні

 2 тур 

 Коледж — ДПРЧ 28.04

 Кінецпіль — К.Міст 29.04

 Благо - Котеджі 30.04

 Мигія - вихідна

 3 тур

 Кінецпіль - ДПРЧ 06.05

 Котеджі — Мигія 07.05

 К. Міст — Коледж 08.05

 Благо - вихідні

 4 тур

 Благо — Коледж 13.05

 Кінецпіль — Мигія 14.05

 ДПРЧ - Котеджі 15.05

 К. Міст - вихідний

 5 тур

 Коледж — Мигія 20.05

 Кінецпіль — Благо 21.05

 К Мост — Котеджі 22.05

 ДПРЧ — вихідна

 6 тур

 Котеджі — Коледж 27.05

 ДПРЧ — Мигія 28.05

 К.Міст — Благо 29.05

 Кінецпіль — вихідний

 7 тур

 Кінецпіль — Котеджі 03.06

 ДПРЧ — Благо 04.06

 К. Міст — Мигія 05.06

 Коледж — вихідний

 Початок ігор о 17:30

________________________________________________________ 

З 11 березня по 30 квітня тривала Першість начального закладу з міні-футболу в залік спартакіади. В змаганнях прийняли участь 29 команд навчальних груп. 30 квітня пройшов фінал змагань в якому змагалися студенти 252-П групи та студенти 10- ІМ групи. В дуже напруженій боротьбі з рахунком 2 - 0 перемогли студенти 252 групи відділення “Правознавство”. Голи у переможців на рахунук Косюг Станіслава та Кравецького Ростислава.

Склади команд: Iмісце - 252 — П група (Копайгора Олександр, Косюг Станіслав, Гайдабура Денис, Кравецький Ростислав, Костриця Артур, Вальчук Сергій, Бура Віталій).

ІІ місце - 10 — ІМ група (Коваленко Олександр, Козка Анатолій, Божко Ростислав, Легецький Євген, Косинський В'ячеслав, Кузьменко Микола).

 _______________________________________________________

Чемпіони - ОКС

Друге місце - економісти інститут

 

 З десятого березня по сьоме квітня тривала першість навчального закладу з баскетболу серед збірних команд відділень у залік спартакіади. В змаганнях взяли участь 5 команд: три команди представляли коледж - “Правознавство”, “ОКС”, “ДВЗ”, а команди “Економістів” та “Теплоенергетиків” захищали кольори інституту. У цікавій, спортивній боротьбі перше місце посіла збірна команда відділення “ОКС”, на другому місті команда економістів з інституту, а третя сходинка за правознавцями.

___________________________________________________

 

В період 2.12.13 по 15.01.14 р. проходили змагання першості з волейболу серед відділень на «Кубок відділення ОКС». В змаганнях прийняли участь п’ять команд відділень коледжу. В запеклій боротьбі перше місце виборола збірна команда «ВД та ОА» Поздоровляємо переможців!