КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ПЕРВОМАЙСЬКОГО   КОЛЕДЖУ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА

НА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

Український День вчителя - День працівників освіти чи День освітянина

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році.

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя.  Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

В 2015 році Український День вчителя День працівників освіти чи День освітянина припав на 4 жовтня. Проте святкують його колективи напередодні офіційно встановленої дати. Тож в Первомайському коледжі та політехнічному інституті урочистості відбулися в п’ятницю 2 жовтня.

 Розпочалось святкування традиційною виставкою квітів, яка цього річ пройшла під гаслом «Квіти мого краю» 

Студенти – народ дуже креативний , тож квіткові композиції в черговий раз порадували своєю неординарністю, естетикою і змістовністю. І хоча журі відмовилося визначити найкращих , проте автори статті хотіли б відзначити роботи 411-ОКС, 221- ТОМ, 22- ЕП , 121- ТОМ  груп .

Після виставки всі викладачі , співробітники та студенти зібралися в актовій залі  навчального закладу на урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

 

Привітати викладачів з професійним святом зголосилися всі студенти від випускника до першокурсника. Тож ведучих на заході було аж  8 осіб .

 

(Зліва на право) Сікорський О. 452-П група, Панчишина А. – 152-П група, Адамовський М.- 152-П група, Цапок О. – 251-П група.

Їх змінили ведучі - студенти інформаційно - технологічного відділення Волошина О.- 411-ОКС група та Носко В. із 111- ОКС.

Четвертою парою ведучих були представники відділень «Економіки та права» та «Двигуни та автомобілі» - студентка 371- ЕП групи Ткач Я. та студент 131-ВД Сологуб Д.

Ведучі зуміли створити невимушену доброзичливу обстановку у залі.

Першим, хто привітав освітян Політеху, був директор Первомайського політехнічного інституту С.М.Доценко.

С.М.Доценко представив присутнім іноземного гостя - співробітника європарламенту Р.П.Даллмана, який , виявилось, пропрацював понад 40 років в освіті.

Гість привітав українських колег зі святом і подякував присутнім і їхнім батькам за визволення Німеччини від фашизму , що дало змогу німцям збудувати нову демократичну країну.

На знак гостинності та пошани за древньою українською традицією студентки навчального закладу піднесли гостеві хліб-сіль.

Директор Первомайського політехнічного інституту С.М.Доценко також вручив відзнаки співробітникам навчального закладу, які відзначились у роботі в минулому році. Серед нагороджених освітян були Козіцька Н.О., Григурко І.О., Брендуля І.С.

Привітала з професійним святом колег і  вручила почесні грамоти  до Дня працівника освіти  тим, хто зробив значний  внесок  в роботу в минулому навчальному році,   директор Первомайського коледжу Т.І.Костюкова.

Т.І.Костюкова вручила грамоту Миколаївської обласної ради Кизимі В.В. за його роботу у волонтерській організації.

За багаторічний внесок у розбудову навчального закладу Т.І.Костюкова вручила грамоту Шаповалову О.А., Зоріній Т.П., Носач Т.А.

Серед численних гостей , які прийшли привітати колектив Політеху з професійним святом були секретар міськвиконкому Алексєєнко С.О.

Гість  вручив вітальну адресу  від міськвиконкому Островській І.О. та презентував навчальному закладу принтер.

До привітань приєднався і в.о.голови Первомайської райдержадміністрації Бондаренко С.В.. Він вручив грамоти райдержадміністрації  Козіцькій Н.М. та Гришиній Л.О., яка подякувала гостей за поздоровлення.

Не забули студенти і колеги ветеранів освітянської праці, що зараз уже на заслуженому відпочинку але завжди раді бути на заходах в своєму рідному Політесі.

Від імені колективу і студентства їх привітала і вручила скромні подарунки  директор коледжу Т.І.Костюкова , згадавши  у своєму виступу кращі сторінки освітянського життя сьогоднішніх ветеранів. Зал стоячи аплодував сивочолим колегам і наставникам .

А далі були музичні подарунки від студентів своїм викладачам.

Адже саме музика здатна висловити найкращі та найщиріші  почуття.

Мартинюк  Владислав  та Артем Середа  з піснею «Мама»

Пісня «Родина» у виконанні  випускниць Пестової Катерини та Сімчук Ірини.

Музична композиція у виконанні студента 231- ВД групи Ченчика Дмитра.

Музичне привітання  від студента – випускника 47 – ТЕ групи Кіташова Олександра та першокурсниці із 111-ОКС групи Лукіянчук Діани .

Новонароджене тріо «Зозуленька: Матвеєва Альона – 152-П група, Белімова Вікторія – 111-ОКС група та Козюріна Ірина – 152-П група з піснею «Цілувалися – милувалися».

Танцювальний колектив «Політехівські  перлинки» у скаладі : Колодіна Ірина -12 –ЕП група, Орзул Яна -12 –ЕП група та Маковеей Катерина – 171 – ЕП група.

Гончарук Олександр із 351 – П групи з піснею «А в нас небо синє – синє…» 

Любі, рідні, шановні викладачі! Уся студентська наша родина щиро вітає вас З Днем працівника освіти! 

 

_____________________________________________________________________________

До Дня працівника освіти  в Первомайському коледжі та політехнічному інституті  традиційно відбувається виставка  композицій з квітів та природничого матеріалу. Цьогорічна виставка була присвячена подіям війни на  сході України.

image002
image002
image004
image004
image006
image006
image008
image008
image010
image010
image012
image012
image014
image014
image016
image016
image018
image018
image020
image020
image022
image022
image024
image024
image026
image026
image028
image028
image030
image030
image032
image032
image034
image034
image036
image036
image038
image038
image040
image040
image042
image042
image044
image044
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

_________________________________________________________________________

 Існує таке повір’я в народі : як запряжеш, так і поїдеш. Це , безперечно, стосується початку кожної важливої справи, а особливо початку навчального року. Тим паче , що початок нового 2014-2015 відбувається в рік, найтяжчий для України за всі часи незалежності. У боротьбі за краще майбутнє Україна зустрілася з агресією Російської Федерації, яка спочатку анексувала Крим, а зараз веде війну на сході нашої держави під лицемірним прикриттям про допомогу сепаратистам.

Але життя продовжує свою ходу і початок нового навчального року урочисто розпочав свій плин в стінах Первомайського коледжу та політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова традиційною лінійкою до Дня Знань.

На майданчик під оплески присутніх увійшли студенти-першокурсники. Розгублені , по-дитячому здивовані теплим прийомом до лав студентства Первомайського Політеху.

На урочистості з нагоди Першого дзвоника в Політесі прийшло багато гостей. Ведучі – голова студентської профспілки  Китінська  Юлія та  студент  2 курсу  Опря  Віталій  оголосили про відкриття  лінійки  і хвилину мовчання, присвячену героям, що полягли , захищаючи  незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Першим привітав студентів, викладачів і співробітників з початком нового навчального року директор Первомайського політехнічного інституту  НУК імені адмірала Макарова  С.М.Доценко.  У своїй  промові  він  наголосив  на   тих сумних  подіях у країні, які додають смутку до відзначення  Дня Знань, а також представив почесних гостей, присутніх на святі.

Серед гостей Сергій Михайлович особливо відзначив Капацину  Василя Миколайовича, почесного громадянина міста Первомайська і почесного президента Миколаївського торговельного порту, який став спонсором будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям міні футбольного поля.

У своєму вітальному слові В.М. Капацина наголосив на необхідності для сучасної молоді занять із фізичної культури.

По – материнські сердечно привітала всіх з початком нового навчального року  директор Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Т.І.Костюкова . Вона закликали студентів добре навчатися за ради миру і стабільності у державі. 

Долучилися до привітань і випускники , які наказали першокурсникам  добре вчитися і любити Україну, тому що для кожного справжнього громадянина держави вона «в світі єдина, одна ».

А першокурсники випустили у вирій лист – прохання до Всевишнього про мир і  злагоду для  України та  всього світу.

З початком навчального року  всіх поздоровив і благословив настоятель Свято – Миколаївської церкви міста  отець Анатолій .

На цьому лінійка завершилася і першокурсники пішли на своє перше заняття «Україна – демократична і суверенна держава ». А решта студентів , викладачів та гості попрямували на відкриття спортивного майданчика.

Після  привітань і промов розпочався пробний товариський матч з футболу між  командами коледжу та інституту.

__________________________________________________________________________________________________________

КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ПЕРВОМАЙСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА

 НА 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

___________________________________________________________________________________________

 План заходів

 із запобігання  торгівлі людьми та боротьби з нею для роботи зі студентами

Первомайського політехнічного інституту  та коледжу Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова на 2013– 2014 навчальний рік

_____________________________________________________________________________________________

 План заходів

Первомайського політехнічного інституту  та коледжу Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова

 щодопосилення роботи з профілактики злочинності, наркоманії та захворювання на СНІД серед студентської молоді на 2013-2014навчальний рік.

_____________________________________________________________________________________________

 КОМПЛЕКСНІ  ЗАХОДИ

із профілактики правопорушень та злочинності серед студентівПервомайського політехнічного інституту  та коледжу 

Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова на 2013– 2014 навчальний рік

____________________________________________________________________________________________

 ПЛАН

заходів  з  профілактики   наркоманії серед студентів

Первомайського політехнічного інституту та коледжу НУК ім. адмірала Макарова

на 2013 – 2014 навчальний рік

___________________________________________________________________________________________

 ПЛАН

заходів з антиалкогольного виховання

студентів Первомайського політехнічного інституту та коледжу

НУК ім.адм. Макарова

на 2013 – 2014 навчальний рік

 ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА

лекцій і бесід для лекторської групи Ради з виховання правової культури, завідувачів  відділеннями , завідувачів кафедрами

та кураторів щодо роз’яснення законодавства , спрямованого на боротьбу з правопорушеннями, злочинністю, пияцтвом  та наркоманією.

 Пам’ятка куратору

Відповідальність батьків за протиправні дії неповнолітніх дітей

СТРУКТУРА ЗВІТУ  КУРАТОРА  ПО ВИХОВНІЙ РОБОТІ