Ukrainian English Russian

Цифрова революція стрімко змінює наш світ! Безконтактні платежі, мобільні гроші та інноваційні фінансові послуги руйнують традиційні обмеження й стереотипи, відкриваючи нові можливості та перспективи.

 

{adselite}

У світі, який швидко змінюється, знання дедалі більше стають взаємопов’язаними з інноваційними технологіями, електронними й мобільними платежами. Інноваційні знання мають долати існуючі бар’єри й міфи, а також слугувати ключовим драйвером безготівкової економіки.

До участі у Cashless Ukraine Summit, що організовувався компанією Visa,  у приміщенні “Bel etage” м. Київ, було запрошено інноваційний центр ППІ НУК імені адмірала Макарова, який разом із представниками  ВУЗів, впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молоді, вчених та представників засобів масової інформації обговорювали інноваційні тренди у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

Мова саміту - українська і англійська. Ще більше учасників приєдналось до Саміту онлайн, адже подія транслювалась в прямому ефірі на Teleportus.ua. 

Спікери акцентували увагу аудиторії на важливості інноваційних технологій та збільшенні ролі електронних платежів у сучасному світі, який стрімко рухається до безготівкового суспільства. Україна повинна брати активну участь у цьому процесі, користуючись перевагами від наданих можливостей.

Під час саміту виступали:

Менді Лемб, Генеральний менеджер  Visa в країнах СНД та Південно- Східної Європи

Валерія Гонтарєва, Голова Національного банку України

Дмитро Шимків,  Заступник Голови Адміністрації Президента України

Ендрю Вулнаф, Віце-президент, Голова департаменту корпоративних комунікацій Visa в країнах Центральної Європи, Близького Сходу і  Африки

Володимир Лавренчук, Голова правління Raiffeisen Банк Аваль

Сергій Швацький, Директор Департаменту роздрібних платежів, Національний банк України

Ніно Масурашвілі, Заступник генерального директора JSC TBC Bank Georgia (Грузія)

Вікторія Герасимович, Голова Департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, документообігу та електронних сервісів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в Україні

Валерій Майборода, Керівник проектів, Департамент банківських реформ, Національний банк України

Антон Тютюн, Заступник голови правління, Ощадбанк

 та інші.

Отже, Світ змінюється. Проривні інновації змінюють структуру фінансових послуг і те, як вони надаються і споживаються. Бум цифрових фінансових послуг в Україні вже на підході. І ми готові до таких змін!