Ukrainian English Russian

Відбувся успішний захист магістерських робіт освітньої програми зі спеціальності 051 Економіка

студентів Первомайськоі філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова котрі виконувались в розрізі реалізації проекту #Erasmus + #DigEco
Зміст робіт підкреслив ціль та зміст проекту що орієнтований на сталий розвиток потенціалу інноваційних цифрових технологій в економіці з урахуванням проектного освітнього компоненту для підготовки висококваліфікованих спеціалістів відповідно до потреб ринку праці та найкращих практик ЄЄ і Болонського процесу в Україні.
Успіхів випускникам!
 
 
 

Презентація проєкту "Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану"

Національний університет кораблебудування імені адмірала став одним з переможців проєктів Erasmus+ K2 Розбудова потенціалу Вищої освіти. Проєкт направлено на діджиталізацію процесів вищої освіти та випуску фахівців за сучасними вимогами інформаційного суспільства. 
15 партнерів з ЄС, України та Таджикистану будуть протягом 3 років (2020-2023рр) впроваджувати новітні технології, переймати досвід провідних навчальних закладів Європи. Це б стало не можливо без супер команди викладачів, студентів та науковців. 
Не втрачай часу, долучайся до міжнародного проєкту і отримай можливість повчитися у кращіх викладачів України та Європи.

  
 
Матеріал підготовлено
Інноваційним центром - д.е.н. , професор Філіпішина Лілія Михайлівна
 
 
# CASHLESS_UKRAIN_SUMMIT
 
 

Цифрова революція стрімко змінює наш світ! Безконтактні платежі, мобільні гроші та інноваційні фінансові послуги руйнують традиційні обмеження й стереотипи, відкриваючи нові можливості та перспективи.

У світі, який швидко змінюється, знання дедалі більше стають взаємопов’язаними з інноваційними технологіями, електронними й мобільними платежами. Інноваційні знання мають долати існуючі бар’єри й міфи, а також слугувати ключовим драйвером безготівкової економіки.

До участі у Cashless Ukraine Summit, що організовувався компанією Visa,  у приміщенні “Bel etage” м. Київ, було запрошено інноваційний центр ППІ НУК імені адмірала Макарова, який разом із представниками  ВУЗів, впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молоді, вчених та представників засобів масової інформації обговорювали інноваційні тренди у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

Мова саміту - українська і англійська. Ще більше учасників приєдналось до Саміту онлайн, адже подія транслювалась в прямому ефірі на Teleportus.ua. 

Спікери акцентували увагу аудиторії на важливості інноваційних технологій та збільшенні ролі електронних платежів у сучасному світі, який стрімко рухається до безготівкового суспільства. Україна повинна брати активну участь у цьому процесі, користуючись перевагами від наданих можливостей.

Під час саміту виступали:

Менді Лемб, Генеральний менеджер  Visa в країнах СНД та Південно- Східної Європи

Валерія Гонтарєва, Голова Національного банку України

Дмитро Шимків,  Заступник Голови Адміністрації Президента України

Ендрю Вулнаф, Віце-президент, Голова департаменту корпоративних комунікацій Visa в країнах Центральної Європи, Близького Сходу і  Африки

Володимир Лавренчук, Голова правління Raiffeisen Банк Аваль

Сергій Швацький, Директор Департаменту роздрібних платежів, Національний банк України

Ніно Масурашвілі, Заступник генерального директора JSC TBC Bank Georgia (Грузія)

Вікторія Герасимович, Голова Департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, документообігу та електронних сервісів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в Україні

Валерій Майборода, Керівник проектів, Департамент банківських реформ, Національний банк України

Антон Тютюн, Заступник голови правління, Ощадбанк та інші.

Отже, Світ змінюється. Проривні інновації змінюють структуру фінансових послуг і те, як вони надаються і споживаються. Бум цифрових фінансових послуг в Україні вже на підході. І ми готові до таких змін!

 

 ОСВІТНЄ ТА НАУКОВЕ ПАРТНЕРСТВО З  ВІЛЬНЮСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

Візит до Польщі в місто Вроцлав

Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI) спільно з партнером Canada під час проведення конкурсу серед активних громадян Південної та Сідної України було обрано представника Первомайського політехнічного інституту НУК імені адмірала Макарова, доцента Філіпішину Лілію Михайлівну, яка  взяла участь у тижневому візиті до Польщі міста Вроцлава, яке є одним із найбільших та найважливіших академічних центрів у країни. У ньому проживає понад 630 тисяч мешканців, 130 тисяч із яких є студентами.

Метою візиту стало порівняння схожих та відмінних сторін у системах розвитку держав України та Польщі.  Міжнародний Республіканський Інститут організував зустрічі учасників програми з посадовими особами загальнонаціонального та місцевого рівня, представником вищих навчальних закладів міста а також неурядових організацій та керівниками приватного бізнесу. Вивчали питання  подолання аналогічних проблем  у ході проведення реформ, а також на шляху до членства в Європейському Союзі.

Під час ознайомлення з освітою, варто зазначити, що Вроцлавські державні і приватні ВНЗ посідають високі позиції у рейтингах, презентують якісну і різноманітну освітню пропозицію. Вроцлавська політехніка та Вроцлавський університет увійшли до переліку найкращих ВНЗ у світі.

Вроцлав – це також одне з найінноваційних міст у Польщі, де активно діють інституції, які підтримують співпрацю науки та бізнесу, розвиток найсучасніших технологій: Вроцлавський центр досліджень EIT+, Вроцлавський технологічний парк, мультимедійний кластер Creativro, Вроцлавський Академічний Центр

У навчальному візиті прийняли участь представники Південної та Східної України.

Дякуємо за отриману можливість керівникам проекту МРІ Майклу Дракману та Олександру Примостко.

Такі навчальні поїздки надають можливість вивчати передовий досвід, інноваційні методи роботи та способи залучення фінансових ресурсів для розвитку та підтримки вищої освіти в Україні. 

Доцент Філіпішина Л.М

Один із корпусів Вроцлавського університету

Ректорський корпус

Статуя, що символізує ректора університету перед входом до ВНЗ

 Презентація ВНЗ Вроцлава

 Зустріч із представниктом ВНЗ міста

 

Зустріч із Консулом Польщі в Україні (Харківської області)

 Група учасників візиту