Інноваційний центр  – є  структурним підрозділом та основною ланкою в організації науково-дослідної роботи Первомайської філії, що створюється в складі філії для сприяння одержанню і використанню нових наукових знань з метою створення суспільно корисних наукових результатів.

Діяльність Центру включає:

  • участь у виконанні держбюджетних науково-дослідних тем, які фінансуються;
  • участь у виконанні госпдоговірних тем;
  • надання послуг щодо просування наукових розробок співробітників філії на ринок (пошук зацікавлених сторін);
  • виконання договорів про творчу співпрацю з підприємствами та організаціями;
  • виконання державних цільових наукових та науково-технічних програм;
  • виконання проектів Державного фонду фундаментальних досліджень;
  • виконання та участь у міжнародних наукових проектах та інше;

 ОСВІТНЄ ТА НАУКОВЕ ПАРТНЕРСТВО З  ВІЛЬНЮСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

Візит до Польщі в місто Вроцлав

Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI) спільно з партнером Canada під час проведення конкурсу серед активних громадян Південної та Сідної України було обрано представника Первомайського політехнічного інституту НУК імені адмірала Макарова, доцента Філіпішину Лілію Михайлівну, яка  взяла участь у тижневому візиті до Польщі міста Вроцлава, яке є одним із найбільших та найважливіших академічних центрів у країни. У ньому проживає понад 630 тисяч мешканців, 130 тисяч із яких є студентами.

Метою візиту стало порівняння схожих та відмінних сторін у системах розвитку держав України та Польщі.  Міжнародний Республіканський Інститут організував зустрічі учасників програми з посадовими особами загальнонаціонального та місцевого рівня, представником вищих навчальних закладів міста а також неурядових організацій та керівниками приватного бізнесу. Вивчали питання  подолання аналогічних проблем  у ході проведення реформ, а також на шляху до членства в Європейському Союзі.

Під час ознайомлення з освітою, варто зазначити, що Вроцлавські державні і приватні ВНЗ посідають високі позиції у рейтингах, презентують якісну і різноманітну освітню пропозицію. Вроцлавська політехніка та Вроцлавський університет увійшли до переліку найкращих ВНЗ у світі.

Вроцлав – це також одне з найінноваційних міст у Польщі, де активно діють інституції, які підтримують співпрацю науки та бізнесу, розвиток найсучасніших технологій: Вроцлавський центр досліджень EIT+, Вроцлавський технологічний парк, мультимедійний кластер Creativro, Вроцлавський Академічний Центр

У навчальному візиті прийняли участь представники Південної та Східної України.

Дякуємо за отриману можливість керівникам проекту МРІ Майклу Дракману та Олександру Примостко.

Такі навчальні поїздки надають можливість вивчати передовий досвід, інноваційні методи роботи та способи залучення фінансових ресурсів для розвитку та підтримки вищої освіти в Україні. 

Доцент Філіпішина Л.М.

 

Один із корпусів Вроцлавського університету

Ректорський корпус

Статуя, що символізує ректора університету перед входом до ВНЗ

 Презентація ВНЗ Вроцлава

 Зустріч із представниктом ВНЗ міста

 Зустріч із Консулом Польщі в Україні (Харківської області)

 Група учасників візиту

 

# CASHLESS_UKRAIN_SUMMIT

 

Цифрова революція стрімко змінює наш світ! Безконтактні платежі, мобільні гроші та інноваційні фінансові послуги руйнують традиційні обмеження й стереотипи, відкриваючи нові можливості та перспективи.

У світі, який швидко змінюється, знання дедалі більше стають взаємопов’язаними з інноваційними технологіями, електронними й мобільними платежами. Інноваційні знання мають долати існуючі бар’єри й міфи, а також слугувати ключовим драйвером безготівкової економіки.

До участі у Cashless Ukraine Summit, що організовувався компанією Visa,  у приміщенні “Bel etage” м. Київ, було запрошено інноваційний центр ППІ НУК імені адмірала Макарова, який разом із представниками  ВУЗів, впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молоді, вчених та представників засобів масової інформації обговорювали інноваційні тренди у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

Мова саміту - українська і англійська. Ще більше учасників приєдналось до Саміту онлайн, адже подія транслювалась в прямому ефірі на Teleportus.ua. 

Спікери акцентували увагу аудиторії на важливості інноваційних технологій та збільшенні ролі електронних платежів у сучасному світі, який стрімко рухається до безготівкового суспільства. Україна повинна брати активну участь у цьому процесі, користуючись перевагами від наданих можливостей.

Під час саміту виступали:

Менді Лемб, Генеральний менеджер  Visa в країнах СНД та Південно- Східної Європи

Валерія Гонтарєва, Голова Національного банку України

Дмитро Шимків,  Заступник Голови Адміністрації Президента України

Ендрю Вулнаф, Віце-президент, Голова департаменту корпоративних комунікацій Visa в країнах Центральної Європи, Близького Сходу і  Африки

Володимир Лавренчук, Голова правління Raiffeisen Банк Аваль

Сергій Швацький, Директор Департаменту роздрібних платежів, Національний банк України

Ніно Масурашвілі, Заступник генерального директора JSC TBC Bank Georgia (Грузія)

Вікторія Герасимович, Голова Департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, документообігу та електронних сервісів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в Україні

Валерій Майборода, Керівник проектів, Департамент банківських реформ, Національний банк України

Антон Тютюн, Заступник голови правління, Ощадбанк та інші.

Отже, Світ змінюється. Проривні інновації змінюють структуру фінансових послуг і те, як вони надаються і споживаються. Бум цифрових фінансових послуг в Україні вже на підході. І ми готові до таких змін!