Бухгалтерський облік — це мистецтво.

Бухгалтер — це професія, що вимагає

наявності таланту і терпіння....

І.Штеммле

Шановний, друже!

У світі існує 50 тисяч професій. Як серед цього різноманіття знайти свою? Перед тобою, напевне, також поставало питання «Ким бути»? І якщо сьогодні Ти студент політеху, то відповідь на нього вже знайшов. Пам’ятаєш вислів: «Все починається в житті з малого…?» Сподіваюся, що твій сьогоднішній вибір стане першим маленьким кроком до досягнення великої мети – стати професіоналом своєї справи – стати Бухгалтером з великої літери.

Сьогодні бухгалтер – це фахівець без якого не може повноцінно функціонувати підприємство. Це пов’язано з тим що саме він володіє всією важливо необхідною інформацією, пов’язаною з роботою підприємства, може провести якісний аналіз і планування його діяльності, є надійним радником керівників і власників. Сучасний бухгалтер – це працівник основним для якого є не просто підрахунок чисел і вивчення документів, але й комунікабельність та виваженість, здатність до продуктивного ділового спілкування. Це спеціалісти, які розуміють питання, що для більшості людей вважається «китайською грамотою», чимось недосяжним і недоступним для сприйняття, можуть їх правильно пояснити та використати.

Після закінчення навчання, поєднавши в собі знання з економіки, аналітичних навичок, ти зможеш легко реалізувати свій потенціал на підприємствах всіх форм власності і господарювання, органах державного управління, банківських установах, представництвах іноземних та вітчизняних компаній, де сьогодні працюють наші випускники. Але перш ніж Ти досягнеш цього, на тебе очікує наполеглива робота над собою. Певна, що Ти обереш вірне для себе рішення навчатися на цій спеціальності, де готують висококваліфікованих, конкурентоспроможних елітних кадрів нового покоління.

 З повагою,завідуюча кафедрою

обліку і економічного аналізу,

кандидат економічних наук

Наталя Олександрівна Козіцька