Колектив кафедри ФЗТД щиро вітає викладача кафедри Маринова Олександра Васильовича із першою сходинкою  в його науковій кар'єрі – вступом до аспірантури Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Бажаємо успішного навчання та захисту майбутньої дисертаційної роботи.

Колектив кафедри ФЗТД.

________________________________________

 

Вітаємо з ювілеєм Камінську Наталію Валентинівну !

 

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода,  у серці – доброта, а у справах- мудрість та виваженість.

 

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу і вірних друзів.

 

Хай над Вами буде чистим небо,

 

Не лишають сили на путі.

 

І живіть Ви скільки треба

 

Молодо крокуючи в житті!

 

Колектив Первомайського коледжу. 

 

 


цветы 

Колектив Первомайського коледжу вітає з ювілеєм

Коритну Світлану Олександрівну!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

 

Ювілей – це не просто свято,

Хай же серце працює завзято!

Ювілей – це роки Ваші зрілі,

Мудрий досвід у кожному ділі.

Хай все буде успішно й надійно,

І у всьому щастить неодмінно.

Хай усе Вам вдається з легкої руки,

Міцного здоров’я на довгі роки!


 


Шановна Тетяно Іванівно!

Педагогічний та студентський колективи Первомайського коледжу та Первомайського політехнічного інституту НУК імені адмірала Макарова вітають Вас з Днем народження!

На урожайній українській землі лагідного травневого дня з’явилася дівчинка, яка згодом втілила у собі всі найліпші риси, притаманні найпрекраснішій половині людства: красу й розум, працелюбність та наполегливість, стійкість й невичерпне милосердя, чесність та толерантність. Завдяки Вашій легкій вдачі та натхненній багаторічній праці наші навчальні заклади набули відповідного статусу й завдячуючи Вашій енергійності знаходяться у стані неперервного розвитку, оновлення та осучаснення.

Бажаємо Вам  миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного щастя та сімейного затишку, наснаги у професійній сфері та невичерпного оптимізму у житті. Зичимо багатьох років плідної праці з розбудови освіти України.