Так сталося, що тиждень святкувань айтішніки, найбільш крутішого в Первомайському коледжі відділення, і яким керує не менш крутіший завідувач Олег Калашніков, перенесли з офіційної дати – 14 лютого на більш пізніший термін. Власне,все розпочалося  з моменту відновлення занять в навчальному закладі. Втім, це аж ніяк не відобразилося на різномаїтті програмної концепції. Навпаки, ще більш піддало сили та наснаги. А розпочалося усе з ранкового студентського радіо, де новоспечені радіорепортери докладно розповіли про усі примхи комп’ютерного тижня. А далі понеслося…

Студентський театр – мініатюр у представленні 212 –ОКС групи (керівник Наталія Клименко). Піднята тема здорового способу життя дуже вдало переплелася з нагальністю сьогодення. Молодь сказала – ні наркотикам і продемонструвала свою чітку позицію. Отож, стартувавши в здоровому руслі, комп’ютерники, в такий спосіб, продовжили свій шлях святкувань.

Традиційний конкурс «Кращий за фахом» теж мав неабиякий успіх, бо саме тут свою творчість демонстрували кращі айтішники відділення. Олімпіади, конкурси, брейн-ринги, вміло організовані викладачами відділення Наталією Варецькою, Наталією Громовою та майстер – класи з Іриною Островською та уже вищеназваною Наталією Громовою задовольнили попити розумників та дали їм можливість продемонструвати свій рівень айкью.

Цікавими також видалися заходи «Караоке від айтішніків» та «Батл Денс», які непогано розважили публіку.

Інтригуючою темою, особливо впереддень весни, став конкурс серед дівчат – красунь відділення «Міс-ОКС», де компютерниці демонтрували не лише свої знання, а й вроду. Члени журі відразу заявили, що журити буде їм непросто. Та, зібравши усю силу волі, все ж таки видали своє рішення, в якому практично не було переможниць. Та корону все ж віддали першокурсниці.

Не можна обійти і конкурс «Містер -ОКС», де наші парубки демонстрували силу, спритність та розум айтішніка. Що там казати, гарні парубки на відділенні – уміють, знають, ще й не бояться демонструвати свій талант!. Але обрали найкращого, бо ж конкурс є конкурсом.

І на завершення тижня – гала – концерт  із врученням дипломів та грамот кращим із найкращих, серед яких як активісти, так і розумники. Вручали дипломи, як і годиться, директор коледжу Тетяна Костюкова та зав відділенням Олег Калашніков. При цьому директор наголосила на талановитості й креативності студентів відділення. Вручили грамоти й батькам студентів, які добре навчаються й є активістами.

Свято вдалося на славу! Тиждень пройшов бурхливо, полишивши по собі різноманітні спогади й обговорення. Та, власне, не так важливо, хто, що сказав, важливо, що студентство зайняло активну позицію й з задоволенням брало участь у всіх заходах.

Наостанок хотілося б подякувати усьому дружньому педагогічному колективу відділення за гарну спільну роботу, яка вилилася в творчий проект під назвою «Тиждень ОКС». І особлива подяка невгамовній Ірині Островській, яка готувала сценарії до усіх сценічних дійств.

Наталія Клименко