Рейтинг успішності студентів Первомайського коледжу НУК імені адмірала Макарова, які будуть отримувати стипендію у ІІ семестрі 2016 - 2017 н.р.

 


Відділення "Економіка та право"
 

 

Група 151 – П - 16

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Зажерило Діана Юріївна

9,14

2.

Заблоцька Діана Олександрівна

8,93

3.

Барбатунова Вікторія Вадимівна

8,71

4.

Сорока Дарина Олексіївна

8,60

5.

Семенець Яна Анатоліївна

8,53

6.

Лук’янович Анастасія Павлівна

8,29

 Група 171 – Економіка - 16 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Новікова Анна Валеріївна

9,33

2.

Ляшок Інна Олександрівна

9,20

3.

Шандрик Дарина Олегівна

9,20

4.

Філіпішина Крістіна Ігорівна

9,13

Група 171 – Облік і оподаткування - 16 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Холодович Юлія Олександрівна

9,47

2.

Заболотня Тетяна Сергіївна

9,20

3.

Гончар Анна Сергіївна

8,93

4.

Намєснік Катерина Сергіївна

8,86

 

 Група 251 – П - 15 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Гудзь Ілля Сергійович

4,86

2.

Бартенєва Влада Ігнатіївна

4,77

3.

Некраш Валерія Олегівна

4,77

4.

Панасюк Лілія Федорівна

4,77

5.

Ющенко Тетяна Костянтинівна

4,54

6.

Ковбасюк Інеса Олександрівна

4,46

Група 271 – ЕП - 15 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Капуста Андрій Романович

4,54

2.

Зеленюк Олександр Анатолійович

4,29

3.

Онуфрієнко Богдан Миколайович

4,14

4.

Буханець Вікторія Олександрівна

4,00

Група 281 – БО - 15 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Мілованов Денис Вікторович

4,71

2.

Ляхвацька Олена Олександрівна

4,64

3.

Кулішенко Лідія Вікторівна

4,50

4.

Гудзь Дар’я Василівна

4,46

Група 351 – П - 14 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Боєвчук Наталія Олександрівна

4,92

2.

Гроцька Олеся Олександрівна

4,91

3.

Пацалова Олена Олександрівна

4,91

4.

Павлюх Максим Віталійович

4,83

5.

Колесова Тетяна Андріївна

4,55

6.

Душок Дмитро Вадимович

4,25

Група 352 – П - 14 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Яценко Андрій Олександрович

4,50

Група 371 – ЕП - 14 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Тортина Анна Зіновіївна

4,82

2.

Доброжан Карина Анатоліївна

4,36

3.

Кулик Ігор Валерійович

4,17

Група  381 – БО - 14 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Нікітіна Оксана Валеріївна

5,00

2.

Рудик Карина Олексіївна

4,82

3.

Крилова Діана Олександрівна

4,45

4.

Чернецька Ірина Андріївна

4,09

Група 451 – П - 13 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Дикусар Анастасія Олександрівна

5,00

2.

Ходідат Камела Мохаммадівна

5,00

3.

Скалій Тетяна Олександрівна

4,80

4.

Крива Олександра Дмитрівна

4,67

5.

Андреєв Ігор Юрійович

4,56

6.

Гончарук Олександр Миколайович

4,50

7.

Денисенко Артем Русланович

4,40

Група 452 – П - 13 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Костенко Ірина Сергіївна

4,70

 

           2. Пільгова категорія студентів

 

Група 151 – П - 16 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Білецька Катерина Анатоліївна

8,33

Група 351 – П - 14 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Бодрова Ольга Ігорівна

3,55

Група 451 – П - 13 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Лук’янова Анастасія Володимирівна

3,70

2.

Постовик Анастасія Олександрівна

4,00

Група 452 – П - 13 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Корницька Зінаїда Юріївна

4,40

 

 "Інформаційно-технологічне"  відділення

 

Група 111-КІ 

ПІБ

Середній бал

1         

Усатюк Данило Ігорович

8,50

2         

Скорняк Владислав Андрійович

8,21

3         

Приблудюк Юрій Олександрович

8,13

4         

Гриб Ярослав Олександрович

8,00

5         

Чернега Стас Олександрович

7,93

6         

Кліменченко Владислав Сергійович

7,80

7         

Качараба Поліна Віталіївна

7,67

8         

Репецький Іван Олександрович

7,60

9         

Пухальський Іван Анатолійович

7,5

 Група 112-КІ 

ПІБ

Середній бал

1         

Фостюк Вікторія Віталіївна (дитина-інвалід)

9,46

2         

Муль Світлана Сергіївна

8,93

3         

Трізно Сніжана Олександрівна

8,50

4         

Мельник Світлана Іванівна

8,36

5         

Клименко Крістіна Олександрівна

8,29

6         

Дерев`янко Анастасія Юріївна

8,00

Група 211-ОКС 

ПІБ

Середній бал

1         

Колісниченко Георгій Миколайович

4,50

2         

Мартинюк Владислав Миколайович

4,46

3         

Бевзенко Андрій Володимирович

4,25

4         

Позняк Вадим Вячеславович

4,25

5         

Бєлімова Вікторія Віталіївна

4,23

6         

Самарасінгхе Дмитро Вишневські

4,17

7         

Коломієць Ірина Ігорівна

4,08

8         

Лукіянчук Діана Вадимівна

4,00

9         

Мурзак Артем Андрійович

4,00

10     

Носко Володимир Володимирович

4,00

11     

Ужавка Владислав Костянтинович

4,00

12     

Яровенчук Віталій Сергійович

3,85

Група 212-ОКС 

ПІБ

Середній бал

1         

Партасов Руслан Анатолійович

3,6

Група 221-ТОМ 

ПІБ

Середній бал

1         

Базілік Олексій Вікторович

4,27

2         

Захарчук Денис Русланович

4,20

3         

Гой Микола Миколайович

4,07

4         

Дідовець Владислав Олегович

4,07

5         

Колесник Станіслав Андрійович

3,29

Група 311-ОКС 

ПІБ

Бал

1                     

Попель Олександр Олександрович

4,75

2                     

Стернат Дмитро Олексійович

4,63

3                     

Голубенко Олексій Юрійович

4,38

4                     

Мололкін Володимир Сергійович

4,38

5                     

Фомін Владислав Олегович

4,38

6                     

Коваленко Денис Сергійович

4,33

7                     

Осіпов В`ячеслав Юрійович

4,22

8                     

Позняков Роман Олександрович

4,22

9                     

Заіченко Тетяна Сергіївна

4,13

10                 

Склярук Анна Сергіївна

4,11

11                 

Шевчук Владислав Валерійович

4,11

Група 321 –ТОМ 

ПІБ

Бал

1

Ляшенко Олексій Володимирович

4,3

Шинькарук Ігор Ігорович

4,3

Андреєв Дмитро Миколайович

4,1

Безуглий Дмитро Миколайович

4,1

Андросов Владислав Романович

3,0

Група 411-ОКС 

ПІБ

Бал

1       

Копієвський Дмитро Вадимович

4,91

2       

Тіторов Ігор Дмитрович

4,91

3       

Гандзюк Василь Олегович

4,90

4       

Борцов Владислав Вікторович

4,82

5       

Іванов Євген Олегович

4,40

6       

Анастасенко Дмитро Сергійович

4,30

7       

Куценко Карина Сергіївна

4,20

8       

Цибулько Євген Сергійович

4,13

9       

Лємєшев Олексій Юрійович

4,10

Група 412 – ОКС 

ПІБ

Бал

1.

Харкоміца Ян Георгійович

4,45

2.

Абраменко Кирило Олександрович

4,20

Група 421 – ТОМ 

ПІБ

Бал

Опря Віталій Олександрович

4,5

Базілік Антон Вікторович

4,38

Гайденко Тетяна Русланівна

4,14

Алексєєв Вадим Олегович

4,0

Горбун Олександр Олександрович

3,63

 

   2. Пільгова категорія 

Група 111 – КІ 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Щерба Руслан Миколайович

6,50


Група 411 – ОКС 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Поляков Артем Олегович

3,1

Група 421 – ТОМ 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Коровяк Василь Едуардович

3,63

 

 

Відділення "Двигуни та автомобілі"

 Група 131 - ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

        1.

Барда Андрій Віталійович

7,4

        2.

Губар Вадим Віталійович

7,2

        3.

Назарик Андрій Миколайович

8,4

        4.

Поляков Ілля Ігорович

8,5

        5.

Ратушняк Владислав Сергійович

7,4

        6.

Рукавиця Артур Михайлович

7,4

        7.

Стадник Володимир Володимирович

7,9

        8.

Стицько Богдан Владиславович

7,0

        9.

Харевський Владислав Володимирович

7,4

      10.

Чернецький Сергій Валентинович

7,2

      11.

Табунщик Микола Миколайович

7,2

      12.

Дяченко Денис Андрійович

6,9

      13.

Швець Богдан Олександрович

6,9

 Група 132 - ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

          1.  

Вергелес Олександр Олегович

7,46

          2.         

Величко Артем Володимирович

6,93


Група 141 - ОА
 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

     1.

Гандзюк Микола Олегович

7,6

2.

Джурджій Денис Вадимович

7,1

3.

Корнейченко Олександр Олександрович

8,1

4.

Кравець Микола Вікторович

7,1

     5.

Остапенко Андрій Сергійович

7,7

     6.

Повзло Костянтин Віталійович

7,0

     7.

Радов Юрій Андрійович

7,3

     8.

Семирюк Іван Андрійович

7,2

     9.

Янчик Владислав Ігорович

7,07

     10.

Яровенчук Максим Васильович

7,14

11.

Базаренко Микола Іванович

6,3


Група 241 - ОА
 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Доценко Вячеслав Вячеславович

4,07

2.

Крикуненко Дмитро Сергійович

4,29

3.

Луценко Микола Юрійович

4,0

4.

Моклюк Владислав Олександрович

4,15

5.

Рахно Віталій Віталійович

4,0

6.

Репецький  Дмитро Олександрович

4,0

7.

Топольницький Юрій Юрійович

4,15

8.

Шевчук Олександр Олексійович

4,07

9.

Дяченко Максим Сергійович

4,00


Група 242 – ОА
 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Бут Василь Геннадійович

4,21

2.

Корня Сергій Валерійович

4,0

3.

Миронюк Дмитро Андрійович

4,0

4.

Калініч Денис Борисович

4,28

Група 231- ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Монастирний Дмитро Геннадійович

4,00

2.

Шевченко Владислав Олександрович

3,93

3.

Кривіцький Андрій Сергійович

4,00

4.

Паламарчук Ярослав Вадимович

4,00

5.

Пащенко Ігор Борисович

4,07

6.

Сологуб Дмитро Ігорович

4,07

7.

Твердохлібов Руслан Олександрович

4,00

8.

Ткач Олександр Юрійович

4,00

9.

Милько Богдан Олегович

3,86

10.

Луб’яний Максим Олександрович

3,57

11.

Грицай Андрій Юрійович

3,21


Група 331 – ВД
 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Грицик Владислав Іванович

4,2

2.

Прокопів Євген Володимирович

4,11

3.

Мельниченко Віталій Васильович

4,7

4.

Ридванський Артур Вікторович

4,4

5.

Сичак Євгеній Сергійович

4,1

6.

Цабієнко Олексій Олегович

4,3

7.

Златнік Владислав Олександрович

4,3

8.

Олійник Євген Віталійович

4,0

9.

Новіков Вадим Васильович

4,0

10.

Джула Андрій Миколайович

3,22

11.

Сиргій Олексій Володимирович

3,1

Група  341 – ОА 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Бабець Іван Миколайович

4,09

2.

Бобієв АлішерУбайдуллович

4,18

3.

Волохін Максим Григорович

4,00

4.

Ковриженко  Владислав Олександрович

4,10

5.

Джус Руслан Віталійович

3,8

6.

Свідерко Михайло Русланович

4,70

7.

Свірдан Павло Андрійович

4,80

8.

Сєвєров Олександр Вячеславович

4,30

9.

Танасійчук Ігор Олександрович

4,00

10.

Хаджилій Микола Валерійович

4,00

11.

Циценко Сергій Володимирович

3,5

 

Група  441 – ОА 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Брежнєв Богдан Олегович

4,4

2.

Бухарін Анатолій Анатолійович

4,3

3.

Сібій Роман Васильович

4,4

4.

Лєусов Юрій Валентинович

4,44

5.

Мамонтов  Сергій Сергійович

4,75

6.

Нечипуренко Богдан Сергійович

4,0

7.

Олійников Олег Андрійович

4,3

8.

Кодаченко Ігор Олександрович

4,25

9.

Боровик Олександр Андрійович

4,11

10.

Гнилозуб Роман Ігорович

4,0

11.

Олексенко Олег Олександрович

4,11

12.

Ямпольський Олексій Павлович

4,11

 Група 431 – ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Бизін Олександр Павлович

4,37

2.

Богопольський Вадим Олександрович

4,12

3.

Гаврилов Олексій  Олександрович

4,28

4.

Кирилюк Андрій Олегович

4,42

5.

Козаченко Вадим Валентинович

4,25

6.

Клюсов Володимир Юрійович

4,12

7.

Ломовий Андрій Вячеславович

4,25

8.

Сташевський Владислав Олександрович

4,0

9.

Солодка Анастасія Юріївна

4,0

10.

Шинкарук Віталій Васильович

4,0

11.

Бердій Денис Сергійович

4,0

12.

Манза Олег Ігорович

4,12

 

2. Пільгова категорія

 

Група 141 - ОА 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

   1.

Мазуренко Феодосій Дмитрович

7,1

Група 331 – ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Поліщук  Денис Іванович

3,89

2.

Курбет Максим Олександрович

3,00

Група 431 – ВД 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

1.

Кочетов Олександр Олексійович

3,38

Комментарии  

 
Макс
0 #1 Макс 12.01.2018 15:57
А когда будет готов рейтинг студентов за первый семестр 2017-2018 года????
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить