30.01.2017 року на базі університету НУК відбулася стипендіальна комісія, де було визначено рейтинг студентів, які мають право на отримання стипендії та мінімальний прохідний бал. З рейтингом ви мали можливість уже ознайомитись в попередньому повідомленні.

 

На другий семестр 2017 року мінімальний прохідний бал для отримання стипендії складає 74.0 бали. Ті студенти, які мають середній бал 74.0 та вище, найближчим часом отримають стипендію. Кошти уже надійшли до базового вузу. За кілька днів очікуйте на стипендію на своїх банківських картках.

Повідомляємо, що з 1 січня 2017 року згідно постанови КМУ розмір стипендій для економічних спеціальностей складає 1100 гривень, для технічних – 1400 гривень.

Що стосується сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дана категорія студентів зможе отримати стипендію лише за наявності студентського квитка та відповідного пакету документів. На сьогоднішній день всі документи зібрано (крім студентських квитків) та відправлено до базового університету.

Адміністрація ППІ НУК ім. ад. Макарова