Ukrainian English Russian

В травні 2017 року в Первомайському коледжі та політехнічному інституті Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова відзначатимуть ювілейні дати від дня створення навчальних закладів. Первомайському коледжу виповниться 30 років від дня відкриття , а Первомайському політехнічному інституту – 20. Тож цілий рік всі заходи в закладах  будуть  проходити під гаслом «Ювілеям присвячується». 

Серед традиційних заходів 29 вересня 2016 року відбулися урочистості до Дня  працівника освіти, які супроводжувалися ювілейними посвятами.

Щорічна виставка квітів мала назву «Букет освітянину». Кожен викладач і співробітник Політеху отримав запрошення взяти участь у виставці та голосуванні за букет, який сподобався. Студентське самоврядування коледжу  виготовило запрошення, що стали  своєрідними бюлетенями для голосування, і вручило разом із привітаннями особисто кожному співробітнику напередодні заходу.


{adselite}

Переможцями у виставці квітів стали роботи 141-АТ групи «Тобі мій коледжу зоріти у віках» (1-е місце), 2 – е місце у 171- ЕП групи «Мавка українська» і 3-є місце посіла композиція 27-ТЕ групи «Лебідь». Організатори і глядачі вдячні всім учасникам виставки за винахідливість і креатив.

Також студентська спільнота організувала виставку вітальних стіннівок. Серед яких була газета про першого директора навчального закладу М.Ф.Брендулю, який разом з багатьма нині працюючими викладачами і співробітниками, стояв біля витоків Первомайського коледжу та політехнічного інституту.

За традицією привітали колег зі святом директор Первомайського коледжу Т.І.Костюкова і директор Первомайського політехнічного інституту С.М.Доценко.

Від імені міської адміністрації Сергій Михайлович вручив представникам студентського самоврядування коледжу та інституту подарунки за участь в святкуванні дня міста

На завершення урочистостей відбувся концерт , в якому взяли участь як студенти, так і викладачі.

Виступ новоствореного пісенного колективу викладачів і співробітників «Барви» зірвав шквал емоцій і аплодисментів у залі.

А наостанок студенти запросили всіх  присутніх у залі на імпровізовану дискотеку , яка складалася із хітів від 60- х років ХХ століття до сьогодення, і пройшла під гаслом «Досить учити! Давайте танцювати!»

Так у теплій товариській обстановці повного взаєморозуміння та підтримки між викладачами і студентами пройшов ювілейний День працівника освіти в Первомайському коледжі та політехнічному інституті!

І ще раз усіх зі святом ! Успіхів і нових злетів у роботі педагогічного і студентського колективів Первомайського коледжу та політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.