5 квітня 20014 р. Первомайський політехнічний інститут та Первомайський коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова провели День відкритих дверей для абітурієнтів 2014 р.

До відома вступників були доведені установчі документи навчальних закладів, що дають право на здійснення освітньої діяльності, ознайомили з матеріальною базою та здійснили презентацію спеціальностей коледжу і напрямів підготовки та спеціальностей інституту.

Студенти навчального закладу творчо підійшли до презентації своїх спеціальностей. Це були, і ділова гра, і професійне портфоліо, і номери художньої самодіяльності.

Навчальний заклад активно співпрацює з учнями загальноосвітніх шкіл міста та району. Учні беруть участь в роботі круглих столів, брифінгів, олімпіадах, конкурсах, що проводяться у стінах навчального закладу. Ось і в День відкритих дверей учні загальноосвітніх шкіл №№ 1, 4, 9, 15, 16             м. Первомайська отримали грамоти та подяки за участь у конкурсі, що проводився в рамках тижня права.

Багато абітурієнтів в цей день виявили бажання навчатися на підготовчих курсах нашого навчального закладу, з метою систематизації своїх знань та вмінь, успішної здачі ДПА в школі та вступу до Первомайського коледжу НУК. Запис слухачів на підготовчі курси ще продовжується. Поспішайте! Не упустіть свій шанс отримати додаткові бали при вступі!