Ukrainian English German Polish

Клята війна, підло розпочата російськими окупантами, продовжує приносити нестерпний біль і горе у наші родини, у нашу громаду. Знову втрата... знову біль, сум та сльози... Маємо страшну звістку з фронту...

З сумом повідомляємо:

22 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув наш земляк - Сікорський Роман Олегович.

Народився Роман 3 вересня 1998 року в с. Красненьке в добропорядній, шанованій, багатодітній сім’ї Олега Анатолійовича та Наталії Олександрівни, де виховується ще дві молодші сестри - Богдана та Руслана.

 Закінчив Красненьківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, після чого здобув вищу освіту в Миколаївському університеті кораблебудування. Працював в приватних структурах м. Одеса. Вмотивований, цілеспрямований, лідер серед молоді, захоплювався спортом.

 29 серпня 2022 року за контрактом пішов захищати Україну від російських загарбників, перебував в найгарячіших місцях Донецької та Запорізької областей.

 Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та вся громада, в цю гірку мить висловлює щирі співчуття сім’ї, близьким, друзям Романа та низько вклоняємось батькам за гідного сина України. Це непоправне горе важко пережити, і ми спільно з вами переживаємо цей тяжкий момент. 

Його відданість, мужність та жертовність заслуговують на нашу безмежну подяку. Нехай добрий, світлий спомин про Романа, нашого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам’ять, шана і подяка нашому Герою!