Ukrainian English German Polish
КАФЕДРА СОЦІАЛЬНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
22 січня Україна відзначає День Соборності!
«Однині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини Єдиної України — ЗУНР (Галичина, Буковина; і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. Однині народ український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднаними дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну ДержавуУкраїнську на благо і щастя всього її трудового люду», — йшлося в тексті Універсалу Директорії УНР.
У 2024 році наша Україна відзначає День Соборності у дні війни з рф..
Кожен з нас робить свою справу для Нашої Перемоги -це... чи донат на армію, чи на корисну справу, чи боротьба фейками, дописи-пости з історії України на своїй сторінці Фейсбук, чи дотримання Інфогігієни, чи волонтерство, чи допомога тим, хто взагалі не може себе захистити -тваринам наприклад, - це всі- всі ті маленькі кроки, які ми можемо робити щодня І все це міцна ланка ланцюга життя, ланцюга української Соборності.
Кожен з нас наближає Перемогу України у жорстокій війні, яку розв'язала росія!
Кожен з нас робить свій вагомий внесок Бо, як відомо, навіть маленькі, але добрі справи наближають нашу мрію, до ПЕРЕМОГИ.
"...Я співаю про тебе, прекрасна
країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя
Україно,
Незалежна та славна слов'янська
земля!.."
22 січня - День Соборності України: інформаційно-методичні матеріали -  Новини
З повагою ваша к.і.н., доцент Тетяна Букіна