Ukrainian English German Polish

15 листопада 2023 року викладач кафедри соціальних та загальнотехнічних дисциплін доцент, к.п.н. Марія Сотер взяла участь у Всеукраїнському науковому вебінарі «Інноваційні технології навчання для ефективної морської комунікації» організованому Херсонською державною морською академією.

У вебінарі взяли участь 46 осіб – науково-педагогічних працівників з морських закладів освіти України: Національного університету «Одеська морська академія», Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», ВСП «Київський фаховий коледж морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ», Institute of Marine Engineering, Science and Technology – IMarEST Odesa Branch, Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

У вітальному слові до учасників Валентина Кудрявцева, завідувачка кафедри англійської мови в судноводінні ХДМА, підкреслила, що вебінар надав чудову можливість для  дискусій та обміну ідеями з тих питань, які постають перед викладачами морської англійської мови у нинішній період швидких змін у глобальній морській індустрії.

 

 

Посилання на веб-сайт організаторівВсеукраїнського наукового вебінару «Інноваційні технології навчання для ефективної морської комунікації», Херсонської державної морської академії): https://ksma.ks.ua/?p=19352