Ukrainian English German Polish

У період із 28 серпня по 04 вересня 2023 року викладач кафедри соціальних та загальнотехнічних дисциплін доцент, к.п.н. Марія Сотер на запрошення Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego Sp. z o. o. (Lublin, Republic of Poland) («Інституту науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку», м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF) (м. Київ, Україна) проходила міжнародне підвищення кваліфікації на тему «Interactive technologies of blended learning in the training of education seekers of technological specialties in the UA countries and Ukraine» («Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти технічних спеціальностей в країнах Європейського Союзу та України»).

Підвищення кваліфікації відбувалось у режимі онлайн. Його програма включала наступні теми:

1) Інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання.

2) Сучасна освіта та нові технології в освіті. Досвід країн ЄС.

3) Технології SMART в освіті в усьому світі. Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет». Веб-конференція (Інтернет-конференція).

4) Гейміфікація освіти - практичні ігри та інтерактивні способи залучення учасників освітнього процесу. Змішане навчання: як ефективно поєднувати онлайн та офлайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom  та Moodle.

На заключному етапі було успішно складено підсумковий онлайн-тест. Ефективне проходження міжнародного стажування підтверджене сертифікатом відповідного зразку.