Ukrainian English German Polish

Осінь 2023 року Первомайського навчально-наукового інституту  НУК насичена численними Міжнародними подіями, серед яких і фінальна заключна конференція міжнародного проекту Erasmus+ що тривав протягом 2020-2023 року «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикістану» (DigEco 618270-PP-!-2020_1-LT-EPPRF2-CBHE-JP).

Фінальний звіт учасників консорціуму за результатами проекту відбувся у Литві. Основними результатами реалізації проекту є розробка 13 сучасних навчальних курсів магістерських та бакалаврських програм різних спеціальностей. Основні навчальні курси оцифровано та мають англомовну версію. Пілотне навчання проходило більше 360 студентів консорціуму, викладачі пройшли міжнародне підвищення кваліфікації в онлайн та офлайн форматі та отримали відповідні сертифікати. Робочі групи викладачів за проектом прийняли участь в програмах академічної мобільності в університетах Литви, Словенії, Німеччини.

Активною була співпраця зі стейкхолдерами, представниками бізнесу та громадських організацій. Укладено ряд договорів та меморандумів про співпрацю в напряму поширення процесів діджиталізації економіки та процесів управління, проведені тренінги в рамках консорціуму для представників зазначених структур за участю Міністерства цифрової трансформації.

Особливою цінністю цього проекту є створення умов інклюзивної освіти та участь у пілотному навчанні студентів з обмеженими можливостями. Викладачами університету проведено онлайн-тренінги за курсами «Цифрові бізнес-моделі» та «Дизайн мислення» для внутрішньо-переміщених осіб, учасників війни та членів їх сімей, осіб з обмеженими можливостями тощо. 

Вагомим результатом є і науковий доробок всіх учасників проекту. Це і публікації наукових статей, участь у підготовці та виданні  монографії,  підручника, участь та організація наукових конференцій, проведення студентських наукових конкурсів.  

Міжнародна наукова робота продовжується, розробляються нові цілі та плани поширення основних результатів проекту серед стейкхолдерів, наукової спільноти та в освітньому середовищі.

Дякуємо партнерам проекту за робочі зустрічі та співпрацю, нашим студентам та викладачам, представникам бізнес-структур - за зацікавленість та якісну реалізацію проекту.