Ukrainian English German Polish

Викладачі кафедри «Енергетичне машинобудування» взяли участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції на тему "Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення"

19-20 вересня 2023 року відбулася  Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему "Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення", яку було організовано та проведено Громадською організацією "Наукова спільнота" та Вища школа управління та адміністрації в Ополе Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu.

Цього разу конференція об’єднала більше 75 учасників з різних куточків України та світу. Протягом двох днів було заслухано понад 91 доповідей.

Збірник доповідей (Випуск 80)

 

Також взяли участь у 27-й Міжнародній науковій конференції TRANSPORT MEANS 2023, яка відбулася 4-6 жовтня 2023 в Паланзі (Литва). 27th international scientific conference TRANSPORT MEANS 2023 will be held on 4-6 October, 2023 in Palanga at the Hotel Gabija (Vytauto str. 40, Palanga, Lithuania).

Метою конференції було створення платформи для обговорення, взаємодії та обміну між науковцями, промисловцями та інженерами.
Доповіді охоплюють широкий спектр тем, що стосуються найактуальніших питань розвитку сучасних транспортних систем.

Основні напрями, які розглядалися на пленарному засіданні та в секціях, це: розробка дизайну, технічне обслуговування та експлуатація транспортних засобів, впровадження передових транспортних технологій, розвиток оборонного транспорту, екологічний та соціальний вплив, передові та інтелектуальні транспортні системи, управління попитом на транспорт, управління дорожнім рухом, особливості транспортної інфраструктури, проблеми безпеки та забруднення, інтегрований та стійкий транспорт, моделювання та імітація транспортних систем та елементів.

Збірник статей