Ukrainian English Russian

Понад 800 наших стажерів вже отримали атестати доцента, професора та старшого дослідника і зайняли відповідні посади. Приєднуйтесь до них!

 III Міжнародна програма наукового стажування 

“Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні.  

Понад 100 Нобелівських лауреатів разом з Вами протягом 1,5 місяця.

(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань)

Для  фізиків, математиків, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук.

 Шановні Друзі! 

   Ми отримали тисячі захоплених відгуків від слухачів різних спеціальностей та різної кваліфікації про попередню Міжнародну Програму Наукового Стажування, за що надзвичайно вдячні нашим слухачам і спікерам! Частину з них Ви можете побачити на нашому сайті. Понад 800 стажерів вже отримали атестати доцента, професора та старшого дослідника і зайняли відповідні посади. Приєднуйтесь до них!

 Запрошуємо Вас приєднатися до III Міжнародної програми наукового стажування “Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні. 

  Вона орієнтована на фізиків, математиків, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі.

 Мухаммад Юнус, Генрі Кіссинджер, Аунг Санг Су Чжі, Лех Валенса, Ольга Токарчук, Роберт Енгль, Чарльз Райс, Джон Гуденаф, Воле Соинке, Луїза Глюк, Харві Алтер, Азіз Санкар, Михайло Горбачов, Світлана Алексієвич, Джиммі Картер, Еммануель Шарпантье, Фредерік де Клерк, Далай - лама XIV та багато-багато інших знаменитих спікерів розкажуть Вам про наукові дослідження,  компетентності, досвід, інновації, мотивацію, лідерство, цінності та досягнення, поділяться секретами успіху, а також дадуть поради щодо вивчення відповідних навчальних дисциплін в університетах та школах.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час (зранку, по обіді, ввечері, вночі).

В програмі візьмуть участь понад 100 Нобелівських лауреатів.

Реєстрація на Програму: до 1 січня 2022 року.

Закінчення програми:  20 січня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 20-21 січня 2022 року.

  Ви отримаєте Міжнародний Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів, в якому зазначено  отримання Вами Міжнародного освітнього гранту №IEG/U/21-22/10/02 та нові знання, ідеї, передовий міжнародний науковий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України для отримання вчених звань старшого дослідника, доцента та професора,  проходження атестації, акредитації освітніх програм, наступного продовження контрактів і трудових угод.

Вам також будуть присвоєні кваліфікації:"Міжнародного Викладача / Старшого Дослідника", що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які  мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти або науки та визнається в 120 країнах світу, зокрема, Близького Сходу,  Північної Африки, Китаї, Україні, Індії, Японії, США, країнах ЄС та Латинської Америки тощо.

Реєстрація: до 1 січня 2022 року через  офіційну електронну пошту Інституту:  

internship@whfpdubai.com

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: internship@whfpdubai.com

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату).

Своє місто і область

Місце роботи

Посаду

Свій  e-mail  

Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму наукового стажування!

Реєстраційний внесок учасника - 2700 гривень. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 75 000 гривень.

 Запрошуємо Вас та Ваших колег на цей шикарний курс. Величезне прохання поділитися з Вашими колегами по роботі цією інформацією. Адже Ми змінюємо цей Світ разом!

Докладніша інформація тут:  

https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya

Координатор Міжнародної  програми в Україні: доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович, т. 066-84-97-595

З щирою повагою, Оргкомітет Програми