Ukrainian English Russian

    Початок навчального року  2021/2022рр. викладачі і науковці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Первомайської філії НУК Ганна Єфімова, Алексій Пащенко, Лілія Філіпішина  приймали участь у Тижні цифрової економіки, який проводив Університет Миколоса Ромеріса (Литва) в рамках проекту DigEco.
Метою заходу було опанування українськими партнерами інноваційних викладацьких технологій в галузі цифрової економіки - робота з програмним забезпеченням, яке європейські університети використовують під час навчального процесу.
Впродовж семінарів учасники проекту вивчали програмне забезпечення для курсів DigEco:
- Цифровий маркетинг у дії, представлений PhD Сауліусом Кромалкасом;
- Дизайнерське мислення, представлений проф. д-ром Рутою Адамонієні;
- Блокчейн, управління інноваціями та дизруптивні технології, представлений проф.  д-ром Жанетою Сіманавічієне, PhD Дайвою Бікауске та PhD Юрієм Матискевичем;
- Fintech у галузі банківської справи, страхування та управління активами, представлений Д-ром Маріусом Лаурінайтісом.
Бібліотека Bloomberg презентувала семінар з питань інклюзивної освіти «Як розробити електронні навчальні матеріали, доступні для інклюзивної освіти».
Учасники консорціуму DigEco від України – Приазовський державний технічний університет, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представили досягнення проекту та обговорили з європейськими партнерами питання його подальшого виконання.
Під час Тижня цифрової економіки українські партнери DigEco відвідали Посольство України в Литовській Республіці та Громаду українців у Литві з метою поширення інформації про DigEco, а також взяли участь у заходах, присвячених святкуванню Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України.

Матеріал підготовлено
Інноваційним центром - д.е.н. , професор Філіпішина Лілія Михайлівна