Ukrainian English Russian

Відлунали останні акорди навчального року в Первомайській філії. На початку липня тут проходив випускний. Захід відбувся просто неба в мальовничому куточку закладу , біля фонтанів. В інтер’єр гармонійно вписався арт - об’єкт #ЯЛЮБЛЮПФНУК та кулькова арка.
Легка музика у супроводі військового оркестру «Militari Band» перед початком налаштувала усіх на урочистості. І ось довгоочікувана мить. Звучать фанфари. На червону доріжку студентського життя вступають випускники 2021. За ними крокують викладачі та адміністрація.
Першому надається слово директору філії Сергію Доценко. Він щиро вітає усіх зі святом, відзначає особливості цього року та наголошує, що попри усі труднощі, 93 випускники філії отримують дипломи. Серед усіх і четверо студентів - дипломи з відзнакою. Це економістки Дарія Шандрик та Крістіна Філіпішина, та інженери Віталій Рахно й Юрій Топольницький. До дипломів студенти отримують ще й медалі.
Привітала усіх випускників і декан інженерно-економічного факультету Ірина Жувагіна, яка, до речі, виголосила свою промову англійською мовою.
Вітали випускників і представники Побузького феронікілевого заводу, які запросили до себе на роботу і уже двох студентів-випускників працевлаштували.
Вітальні слова були і від завідувачок кафедр Лариси Гришиної, Наталії Козицької, Вікторії Нестеренко.
Привітання звучали і від випускників попередніх років філії, серед яких Володимир Великоцький, Катерина Тарасюк. Музичні дарунки студенти отримали від заслуженої артистки Білорусь Валентини Карякіної та Віри Колесніченко, випускника Дмитра Подуфалова та насолодилися показом колекції дизайнерки Олени Пак.
Далі пропонуємо переглянути вам світлини з випускного.