Ukrainian English Russian

СЛАВЕТНИЙ ШЛЯХ ПЕДАГОГА.

МАЛЕННИЙ СТАНІСЛАВ КОСТЯНТИНОВИЧ – 56 РОКІВ В ПРОФЕСІЇ

        Ще в далекому 1976 році Станіслав Костянтинович здобув омріяну для себе професію – став вчителем фізичного виховання. Саме робота з молоддю, бажання навчати їх майстерності, виправки, сили волі - вабили молодого педагога. Тому і розпочав свою трудову діяльність тренером з велоспорту. На його рахунку – підготовлена молодь, що представляла збірну тодішньої УРСР з велосипедного спорту. Згуртовані ним команди мали успіх на всіх рівнях – від місцевого до державного.

      Та з 01 липня 1987 року розпочинає нову сторінку своєї трудової діяльності керівником фізичного виховання в Первомайському машинобудівному коледжі.

      На Вашому рахунку багато перемог і заслуг: спеціаліст вищої категорії, відмінник народної освіти, тренер – переможець, а ще – чудовий організатор, талановитий майстер своєї справи, мудрий наставник та керівник. Ми завжди були у захваті від організованих Вами днів та тижнів фізичної культури і спорту.

      З 2015 року Станіслав Костянтинович став викладачем кафедри соціально – гуманітарних дисциплін та безпеки життєдіяльності Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова де і працює до сьогодні.

     Ваш величезний внесок – безцінний, адже стільки сил, енергії і любові віддані праці! Спасибі Вам за вашу самовіддану працю!

     Бажаю як і раніше залишатися бадьорим, енергійним, життєрадісним. Людиною, яка вміє мріяти, дивувати, радувати близьких. Нехай емоції Вашої душі з кожним днем ​​стають яскравішими і щасливішими. Нехай цікаві відкриття проженуть нудьгу, старі друзі додадуть позитивних емоцій, а радісні події зроблять ваші дні дивовижними і різноманітними.

      Мрійте і втілюйте мрії!

З повагою та найкращими побажаннями

Завідуюча кафедрою соціально – гуманітарних дисциплін та безпеки життєдіяльності,

к. і. н., доцентТетяна Букіна