Ukrainian English Russian

  На кафедрі енергетичного машинобудування цими днями гаряче. Тут захищають свої дипломні роботи майбутні інженери. Троє з них трудилися над науковим проєктом на реальному високообертовому  двигуні, що нині науковцями філії випробовується для роботи на альтернативному паливі. Віталій Рахно від самого початку обрав цю наукову тему і зовсім не шкодує:«Процес роботи був доволі захопливий, тому що ми прийшли, стояли тільки установка системи охолодження. Ми власноруч робили систему випуску, систему впуску  і повністю прилаштовували датчики цього двигуна. Спочатку було дуже багато труднощів, але ми з усім справилися і в крайні сроки доробили діло своє до кінця».

  Гордяться успіхами дипломників і викладачі кафедри. Вікторія Нестеренко, завідувачка кафедри, каже – така наукова робота  уперше в історії  вишу. Загалом, в цьому році інженерно-економічний факультет планує випустити до сотні бакалаврів. Олександр Ткач усі роки навчався  добре і сподівається, що диплом допоможе йому реалізувати свою мрію в життя. Задоволений результатами роботи вишу і його директор Сергій Доценко. Каже, що успішні випускники – це головний  показник діяльності викладацького колективу.

  Ще кілька гарячих днів і випускники Первомайської філії отримають омріяний диплом. Цю подію керівництво планує на третє липня.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info