Кафедра «Енергетичного машинобудування» постійно робить свій внесок в розвиток науки та розширення наукового фонду як Первомайської філії НУК так і базового навчального закладу, тим самим підвищуючи престиж зазначених навчальних закладів як в Україні так і світі. В цьому навчальному році на кафедрі ЕМ,  після проведеної дослідницької роботи щодо впливу рослинних олій на деталі паливної апаратури дизеля, та опублікування відповідної статті з результатами досліджень в науковому збірнику ВАК КНТУ, нами було отримано запрошення на участь в конкурсі ВСНР «ОНР ПТСАЙНС». Ми прийняли дане запрошення і відправили означену роботу на розгляд конкурсної комісії. 

І ось сьогодні нарешті ми отримали сповіщення про результати конкурсу. Так наша робота «Взаємодія рослинних олій з робочими контактними поверхнями деталей паливної апаратури дизельних двигунів» в номінації «Наукові статті по технічним наукам» була високо оцінена журі, і результатом цього стало нагородження учасників зазначеної роботи, співробітників ПФ НУК:

Ошовського Віктора Яковича
Грабовенко Олександра Івановича
та Швеця Ігоря Анатолійовича
дипломом лауреата І-го ступеня.

В свою чергу хочемо від щиро серця привітати колег з перемогою в конкурсі, та побажати їм сил та наснаги в подальшій роботі. Хочемо також подякувати всім тим, хто сприяв цій перемозі, всім тим хто зміг забезпечити належним лабораторним обладнанням та потрібними матеріалами. Окрема подяка адміністрації закладу за сприяння у проведеній роботі.