Ukrainian English Russian

Уперше політехівці ПФ НУК у Міжнародний день студента стали керівниками закладу та проводили заняття замість викладачів.

Протягом дня вони читали лекції, пропонували своє бачення на різні теми, дискутували та організували інтелектуальний батл між викладачами та студентами, де кожна команда демонструвала свої знання.

Протягом дня двері студентського парламенту були відкритими для усіх, хто хотів висловити побажання щодо поліпшення якості викладання, забезпечення факультету та інших нагальних питань.

       

Мали можливість студенти також цього дня зустрітися з керівництвом міста, де були відзначені преміями мера кращі студенти міста. В цьому році представляв цю когорту наш студент четвертого курсу Максим Насипайко.

Також директор філії Сергій Доценко нагородив активістів нашого парламенту мотивуючими преміями. Все дійство проходило в стінах мерії.

Під час зустрічі попередньо молодь міста обговорила типове  Положення щодо створення Молодіжної ради. Також для наших студентів було організовано екскурсію владними коридорами.

А увечері всі дружно взяли участь у молодіжному щорічному фестивалі «Молодіжний зорепад». Від філії виступав Олександр Роман.  День студентського самоврядування допоміг зробити життя політехівців цікавішим та кращим. Тож студентські активісти з нетерпінням чекають на наступне зібрання, де уже обговорюватимуть принципи роботи молодіжної ради.

                                    Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм