Це була жива й гостра розмова. Спікери, експерти, громадські діячі, викладачі та студентство ПФ НУК ім. адм. Макарова не просто підняли гостру тему, а й напрацювали алгоритм дій для громади й влади щодо вирішення питання як жити без сміття. Дякую Громадським Радникам та фонду Відродження за підтримку ініціативи.
Тему обрали невипадково. Це в підтримку тим, хто уже опікується даною проблемою і, хто готовий долучитися. Тема не просто важлива, вона кричуща.
Дякую спікерам Сергію Бондарчуку - секретар міської ради, Олені Сабліній - громадській діячці, Грабовенко Олександру - викладачу ПФ НУК за професійні коментарі та за проекти, які уже почали змінювати свідомість городян, а також щира подяка за сприяння у проведенні дискусії директору ПФ НУК Доценку Сергію Михайловичу та старшому викладачу Швецю Ігорю Анатолійовичу.
Горжуся студентами, які уже готові працювати в даному напрямку. Дякую також колегам громадським радникам із Первомайська за підтримку.
Вірю, що серед первомайців знайдемо прихильників та помічників, а городяни поступово змінюватимуть свідомість, бо життя у смітті - це біда.

 

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм