Живе слово звучало в стінах Первомайської політехніки в день книги та авторського права.
На захід була запрошена поетеса, активна громадська діячка, викладачка німецької мови, талановита й творча Наталія Терещенко. Директор філії НУК ім. ад. Макарова вручив їй квіти та збірку про неї, яку підготовлено в стінах закладу літераторами.
А ще на сцені цього дня звучало справжнє живе слово. На годинку акторами стали студенти закладу, які театралізували твори "Три зозулі з поклоном" Г. Тютюнника та уривок з "Марусі Чурай"Ліни Костенко. Вражаючим став виступ і творчого колективу учнів ЗОШ 9 "Світанок". Уривок з рок -опери Юрія Рибчинського "Біла ворона" зворушив серця молоді.


Дякую моїм зірочкам - Валерії Поповій, Альоні Пугачовій та Дмитру Шелару. Моїй неперевершеній ведучій Анастасії Шелестенко.Особливі слова на адресу колективу учнів 9-ї школи та його керівнику Ользі Островській. З теплотою та любовю в серці кажу слова подяки Наталії Терещенко. І, безумовно, нашому керівництву, яке завжди іде на зустріч. Всі разом ми робимо велику справу - виховуємо наших дітей. А це краще що можна придумати.

 Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм