Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця Кузьменко Лариса Василівна, яка близько 40 років віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління

Гірка звістка про цю непоправну втрату сколихнула колектив Первомайського коледжу та Первомайської філії Національного університету  кораблебудування імені адмірала Макарова, в якому Лариса Василівна пропрацювала 22 роки – з 27 червня 1987 по 31 серпня 2009 року.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Ларису Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.

Молодою, енергійною прийшла вона на роботу в наш коллектив від самого початку його створення. Лариса Василівна спочатку працювала викладачем, згодом стала завідувачем денного відділення, а з серпня  1989 по 2003 рік   пропрацювала на посаді заступника директора з виховної роботи.   

Сьогодні ми згадуємо її як мудрого наставника, який відкривав молоді  невичерпну силу знань, який вчив розпізнавати добро і зло, радив бути співчутливим.

        За роки своєї плідної діяльності Лариса Василівна виховала не одне покоління, розв'язала тисячі життєвих задач і рівнянь.

       Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Ларису  Василівну вічно житиме у наших серцях.