29 листопада в стінах Первомайської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін та безпеки життєдіяльності проведено щорічну студентську міжвузівську науково-практичну конференцію «Проблеми сімейних відносин: правовий і соціальний аспекти». Цьогоріч таку конференцію було проведено у формі круглого столу. Ключовим питанням було обрано «Роль сім’ї у формуванні особистості». Участь в обговоренні активно прийняли студенти філії, коледжу та навчальних закладів міста.

Формування особистості у повній та неповній сім’ях, у багатодітній та прийомній родинах ― саме такі питання викликали жваве обговорення. Вагомим у виступах студентів було те, що вони пов’язали свій матеріал з проблемами на регіональному рівні та приводили приклади конкретних родин безпосередньо міста і району. Свої виступи супроводжували відеоматеріалами. Відзначено виступи студентів 22-ЕП групи Прокопів Анастасії, Шелестенко Анастасії та Коневщинської Каріни. 

За наслідками роботи круглого столу кращі студентські роботи буде надруковано у збірнику матеріалів та прийняті рішення про нарахування студентам за участь у науковій роботі додаткових балів.