Сьогодні, 20 листопада, в мерії відбулася конференція на тему: «Енергоефективність у житловому секторі».

В заході взяли участь первомайські держслужбовці, очолювані мером Людмилою Григорівною Дромашко, фахівці з питань енергозбереження, підприємці та керівники підприємств. На конференцію також  прибув  спеціально запрошений гість Святослав Павлюк, виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України». В його доповіді «Житловий сектор на шляху енергоефективності» йшлося про нововведення в даній галузі.

Взяли участь у заході й студенти Первомайської політехніки, а саме: Микола Рубцов, студент групи 34-ЕМ, який виступив з доповіддю на тему: «Структурна схема приватної сонячної електростанції середньої потужності», студентка 35-ЕП групи Димбовська Людмила з темою доповідді: «Екологічно-статистичний аналіз розвитку приватної сонячної енергетики в Україні», студент 47-ТЕ групи Глущенко Сергія з  доповіддю на тему: «Сонце, як альтернативне джерело теплової енергії», і студент 47-ТЕ групи Білоус Ярослав, який розповідав про заходи з утилізації сміття, а саме про те,  як це відбувається в Європі та Україні.

Всіх доповідачів було вислухано, питання поставлено, відповіді отримано.

До речі, найбільше обговорень було з теми, яку представляв Ярослав Білоус. Як з’ясувалося, проблема утилізації сміття зацікавила абсолютно усіх, бо ж первомайцям вона болюча.

Отож, люди почуті, висновки зроблені, працюємо!!!

Владислав Форостяний, 37-ТЕ група