Саме сьомого листопада, в день, коли народився Микола Вінграновський, на теренах Первомайської політехніки пройшов другий фестиваль вареників. До речі, проходив він у рамках тижня словесності, який щороку організовується в навчальному закладі.
Все дійство проходило просто неба, в мальовничому куточку закладу. Окрім усього, золота осінь стала нам в допомогу.
Вітали учасників фестивалю директори філії та коледжу НУК ім. ад. Макарова Сергій Михайлович Доценко та Тетяна Іванівна Костюкова. Вони побажали усім гарного настрою та приємного апетиту смачною українською стравою!


Всього було тринадцять творчих груп, які презентували диво-страву! Це студенти філії, коледжу та Первомайської гімназії. Кожна презентація мала свою родзинку, тож журі, яке було обране прямо на фестивалі, довелося гарно потрудитися, аби визначити переможців.


На святі побували й співаки - це наш улюблений вокальний колектив будинку культури "Фрегат" "Кум та веселі кумасі" (керівник Оксана Лісовець). Вони створили неперевершену атмосферу празника, за що їм окрема подяка!


Запам'ятався і виступ нашого студента Дмитра Подуфалова, який зумів зігріти публіку запальною піснею.
Як завжди, непервершеними були наші ведучі - Анастасія Шелестенко та Олександр Роман.


Свято вдалося на славу! Усі залишилися задоволеними: переможці - з колоритними призами, глядачі - з гарним настроєм, журі - сите та задоволене!
Вареники - божі крученики мають повернутися наступного року з новими та оригінальними ідеями.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм