Саме слова Ліни Костенко були покладені в основу літературного заходу, що цими днями пройшов на базі Первомайського коледжу НУК ім. ад. Макарова. Літературний ранок став початком тижня писемності, який традиційно проходить щороку в стінах закладу. На захід були запрошені первомайська поетеса Наталія Терещенко, громадська активістка та лідерка жіночої організації "Ольвія" Олена Константинова, які блискуче продемонстрували Слово та презентували виставку "Відомі невідомі жінки Первомайщини".


Завітали на захід і викладачі коледжу Алла Миколаївна Капацина, Світлана Олександрівна Коритна, голова циклової комісії Наталія Миколаївна Попова та очільник навчальної частини Краснощок Микола Миколайович. Ранкове читання поезій супроводжувалося ароматом кави, яка додала емоцій та бадьорості. 


Головними героями дійства стали студенти 211 КІ групи, які душевно декламували поезії, демонстрували свої акторські збідності та робили висновки щодо значення поезії в нашому житті. Особливий респект Дмитру Шелару, Альоні Пугачовій, Валерії Поповій та усім, хто з душею підійшов до літературного ранку.
Це була неймовірна подорож по життєвим та поетичним сторінкам Наталії Терещенко, дивовижне пізнання невідомих особистостей із презентованої Оленою Константиновою виставки. Це було нове збагачення поетичним словом, яке може піднести, ранити, може бути люблячим, і може бути пекучим...
Я щиро дякую усім, хто завітав на літературний ранок, усім, хто любить і цінує слово, слово, яке виховує, надихає, робить світ чистішим та кращим, а ще виховує у людині ЛЮДЯНІСТЬ.