Викладачі кафедри  «Обліку та економічного аналізу», яку очолює Наталія Козіцька , нещодавно повернулися із закордонної поїздки, де проходили протягом двох місяців  стажування у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словацька республіка). Метою науково-педагогічного стажування стало підвищення кваліфікації викладачів філії, розширення, поглиблення та вдосконалення професійних компетенцій. Як відомо, нині впроваджено нові вимоги до рівня кваліфікації науково-педагогічного працівника, а отже, те, що викладачі філії ознайомилися з досвідом організації навчального процесу та застосуванням інноваційних технологій реалізації змісту навчання в університетах ЄС, є великим плюсом у їхній викладацькій діяльності.

Також викладачі філії взяли участь у Міжнародній конференції  «Сучасні проблеми в  управлінні: економіка, освіта, охорона здоров’я та фармація», яка проходила на теренах Опольського воєводства (Польща) у «Вищій школі управління та адміністрації в Ополе». Окрім усього, з цим же вишем було підписано договір про наукову співпрацю, в рамках якого відбуватиметься обмін науковими доробками, обмін досвідом між викладачами та студентами.

Побували викладачі також на екскурсіях у вищій технічній школі в Катовицях (Польща) та національному економічному університеті в Братиславі (Словаччина).

По закінченню стажування та за результатами участі у конференції викладачі кафедри Наталія Козіцька, Олена Грищенко та Наталія Гавриленко отримали сертифікати, що значно підвищують рівень їхньої кваліфікації.