Саме на таку тему сьогодні в стінах Первомайської філії НУК ім. ад. Макарова пройшов круглий стіл. В його роботі взяли участь студенти третьокурсники Первомайської філії, директор ПФ НУК Сергій Доценко, зав.кафедрою економіки та організації виробництва Лариса Гришина, викладач кафедри енергетичного машинобудування Ігор Швець, громадські активістки, зокрема голова ГО «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія» Олена Константинова, помічниця народного депутата Наталія Кондарук, депутатка Первомайської міської ради  Валентина Целіщева, членкиня Первомайського виконкому Ірина Островська. Загальну координацію роботи круглого столу здійснювала депутатка міської ради, начальник відділу по роботі з молоддю та міжнародних програм Наталія Клименко.

Під час роботи круглого столу всі його учасники мали можливість висловитися щодо впровадження  громадського бюджету на теренах Первомайська. Говорили про бюджет як про одну форм прямого волевиявлення мешканців та як  механізм залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету. Особливий акцент було зроблено на молоді, яка сьогодні має можливість впливати на покращення благоустрою в місті.

Обговорили учасники розмови й цьогорічні проекти громадського бюджету, яких наразі 31, а також студенти презентували власні ідеї, які планують зреалізувати на наступний рік.

Окрім широких можливостей  громадського бюджету, називалися й недоліки. Так, йшлося про збої в системі голосування та про поведінку окремих авторів проекту.

Загалом, ідея впровадження громадського бюджету була схвально сприйнята і зацікавила більшість присутніх.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм