Традиційно День освітянина в Первомайській політехніці відзначається гарно й креативно. Цей рік не став винятком.

З самого ранку у фойє красувалися осінні квіти, стіннівки з привітаннями та працювало студентське радіо, де, до речі, студенти організували святковий вітальний флеш-моб.

На великій перерві відбувся невеличкий концерт для педагогів за участю студентів філії та хореографічного колективу міського будинку культури. Неперевершена гра Дмитра Ченчика на трубі просто зачарувала усіх, а дівчата підкорили своїми неординарними танцями.

А уже в середині дня в актовій залі пройшла велика концертна програма, де усіх педагогів коледжу та філії вітали зірочки первомайської естради: вокальний ансамбль «Карамельки» під керівництвом Наталії Нестеренко та Катерина Пасічник, яка завжди відгукується на запрошення. Це, дійсно, стало справжнім подарунком для усіх.

Та найбільше задоволення для педагогів – це привітання від студентів. Ось тут уже дуже постаралися студенти коледжу, які підготували цікаву програму, й від душі її представляли. Тут були інсценізація, танці, і саме головне – душевні слова. Організаторам за це великий респект!

Привітали колективи зі святом і директори Тетяна Костюкова та Сергій Доценко, які побажали усім, хто працює в освітянській сфері, добра та миру.

Свято пройшло гарно й піднесено.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм