Днями в селі Грушівка пройшли спортивні змагання, які були присвячені «Всесвітньому дню туризму».Не оминула ця подія і наших студентів, а саме студентів філії та Первомайського коледжу НУК.

Філію представляла команда студентів 37-ТЕ-16 та 47-ТЕ-15 групи у складі: Форостяного Владислава, Згами Ірини, Білоуса Ярослава та Анастасенка Дмитра. 

Коледж представляли студенти 271-ЕП, 141-АТ та 231-ВД, зокрема Процик Катерина,  яка,  до речі,  зайняла третє місце, Процик Ростислав та Меланич Станіслав, який посів перше місце, та Павличенко Єгор.

Такі змагання, як правило, відбуваються дуже жваво та весело. Вітаємо усіх учасників змагань,  а також тих людей, які посіли призові місця.

Отож, якщо ви хочете, щоб і ваші імена та прізвища назавжди залишилися на сторінках нашого сайту, беріть участь у майбутніх змаганнях. Можливо саме ви в майбутньому станете гордістю нашого навчального закладу.

Особлива подяка людям, які організували ці змагання, а саме: туристичному клубу «Романтик», його керівнику Миколі Горюнову , нашому наставнику Івану Урсуленку та усій команді клубу.

Дякуємо, за те, що ви продовжуєте розвивати напрямок туризму на Первомайщині.

Владислав Форостяний, 37-ТЕ групи