Роман "Тигролови" — перший пригодницький роман в українській літературі, справжній гімн сильній незламній особистості.  З цього твору варто винести історичні свідчення суперечливої епохи і повчитися у персонажів сміливості, справедливості й сили духу, які є важливими рисами справжньої людини усіх часів.

Доля нагороджує щастям тих, хто не лінується,  а сміливо крокує в майбутнє,  хто з кожним кроком вдосконалює себе.

Думки людей на цю тему дуже різняться. Один думає, що краще тихо жити, легко піддаватися труднощам, не шукати зайвих пригод чи проблем, не ризикувати, інший же вважає, що лише рішучість, мужність допоможе провести буття якнайкраще. Студенти 251-П групи та  231-ВД групи  переконались ,що  сміливі люди завжди будуть мати щастя: треба боротися за своє майбутнє, шукати цікавих пригод, знайомитися з новими людьми, тоді життя буде різнобарвним і насиченим.

Яскравим прикладом сміливих вчинків людей є пригодницький роман видатного українського письменника Івана Багряного «Тигролови». У своєму творі автор зображує трагічну долю людини-особистості в радянському тоталітарному режимі. Багряний доводить, що добро завжди переможе зло, головне — бути сміливим!

Вивчаючи твір «Тигролови» І.Багряного студенти 231-ВД та 251-П груп

мали змогу перейнятись проблемами та вчинками героїв твору, пережити

та побувати в різних ситуаціях, а також зі своєї точки зору оцінити ту чи іншу ситуацію або знайти вихід з неї.

Добре впорались з ролями героїв такі студенти, як  Павліченко Є.,

Лаврук М.,Швачич А., Свобода І ,Кузєв І. - студенти 231-ВД групи та студенти 251-П  групи Поліщук О., Молдован О., Багрін А., Капралов Д., Заблоцька О.

Нас завжди щось відокремлює від щастя. Часто не вистачає одного кроку, щоб усе пішло на краще. І, зазвичай, це дуже ризикований та рішучий крок. Кожна людина боїться змін, позбавитися усталеного способу життя та звикати до всього знову.

Але зробивши один сміливий вчинок за хвилину, можна стати щасливим на все життя. Адже «сміливі завжди мають щастя». Так стверджує Сірчиха в пригодницькому романі Івана Багряного «Тигролови».

Сміливі вчинки загартовують характер, роблячи нас витривалішими, стійкішими до негараздів. Ніколи не треба боятися зробити вирішальний крок. Саме ця хвилина є найбільш вдалою для торування свого шляху до щастя.

Сьогодні, коли наш народ зазнає чималих труднощів у відбудові незалежної держави, до нас повертаються імена тих, хто пройшов довгий шлях від забуття до безсмертя. Повертаються, щоб підтримати і надихнути, щоб своїми творами довести: щастя - це життя, повноцінне й вільне. А воля виборюється тільки чесними і сміливими вчинками.