Відповідно до протоколу загальних зборів студентів ПФ НУК (загальні збори є найвищим органом студентського самоврядування) були затвердженні кандидатури на посаду президента студентського парламенту, а саме

Будна Тетяна (4-й курс, 43-ОА)

Мілованов Денис (3-й курс, 36-ОА)

Кандидатури на пост Президента:

Тетяна Будна, студентка 43–ОА групи

Я, Будна Тетяна Сергіївна, народилася 18 березня 1998 року в місті Первомайськ, Миколаївської області  (Україна) . 

З вересня 2004 року до липня 2013 року навчалася в Кінецпільській загальноосвітній середній школі, де здобула загальну середню освіту. В шкільний період навчалася в музичній школі, клас фортепіано. З 2013 по 2015 р.р. навчалася в професійно-промисловому ліцеї, де отримала диплом продавця продовольчих та непродовольчих товарів 4-го розряду.

У 2015 році вступила до  ППІ НУК на інженерно - економічний факультет. Зараз є студенткою четвертого курсу  43-ОА групи. 

З 2016 року займаю пост заступника голови Студентського парламенту.

Також є заступником голови волонтерської організації «Іскра доброти».

Особисті досягнення та нагороди: 

Неодноразово брала участь в обласних змаганнях з шахів, де  посідала  призові місця.

 В 2016 році брала участь у Всеукраїнському студентському пленері.

В 2016 році брала участь у налагодженні міжнародних стосунків між Варненським технічним інститутом та Первомайською філією.

 Займаю активну громадську позицію, беру  участь у загальноінститутському житті, займаюсь Науковою діяльностю. 

 Пропрацювавши заступником президента студпарламента, знаючи особливості роботи в даній сфері можу запропонувати студентам філії участь у міжнародних програмах, участь у тренінгах та семінарах, буду сприяти виведенню нашого політеху на міжнародний рівень.

Головним моїм пріоритетом є:

  1. Сприяння розвитку студентської молоді.
  2. Незалежність студентського самоврядування.
  3. Підтримка зовнішньо-університетських зв’язків з іншими навчальними закладами. 
  4. Захист прав студентiв незалежно вiд форми навчання. Усі важливі для філії рішення ухвалювати з урахуванням думки студентства.
  5. Заохочування студентів до участь у науковій діяльності, яка передбачає ознайомлення студентів з основами науково-дослідної діяльності шляхом проведення індивідуальних консультацій, лекцій. Реалізація ініціатив студентів, просування їх ідей і проектів.  Допомога студентам в реалізації їх творчого,організаційного та наукового потенціалу.

 

Мілованов Денис, студент 36–ОА групи

Я, Мілованов Денис Вікторович, студент 3 курсу 36-ОА  групи як кандидат на пост президента Первомайської філії маю уявлення про розвиток студентства в нашій філії та шляхи вдосконалення її майбутньої роботи. Маючи досвід активної участі в житті групи та коледжу, тепер  хочу більш детально дізнатися про філію та використавши свої навички покращити її.

Звісно будемо враховувати досвід попередніх президентів. За роки навчання в мене сформувалося бачення того, як крок за кроком удосконалити навчальний заклад. Визначаючи пріоритетом майбутньої роботи буде зближення до пересічних студентів, я ставлю наступні цілі, досягти яких планую на посту:

1) покращення репутації навчального закладу, через різну кількість конкурсів, програм, змагань;

2) розширення міжнародної співпраці з іноземними ВНЗ;

3) допомога студентам з вирішення нагальних питань, підтримка в процесі навчання, будучи єдиним колективом ми зможемо протистояти будь-яким проблемам;

4)розширення дружньої «сім’ї» нашого політеху.