Про це сьогодні заявив під час зустрічі з студентством  Первомайської філії НУК ім. ад. Макарова  експерт політики, громадський діяч, активіст молодіжного руху в Україні Олександр Солонтай, який з офіційним візитом цими днями відвідав Миколаївщину. До Первомайської філії він зазирнув на запрошення керівника молодіжного відділу за сприяння громадської активістки та депутата міської ради Наталії Сабліної.

В Первомайській  філії громадський діяч уперше, тож був здивований активністю студентської молоді й бажанням реально змінювати ситуацію.

В ході зустрічі молоді люди обговорили питання співпраці України з міжнародним організаціями та ймовірних  можливостей отримання кваліфікованої освіти як в Україні, так і за кордоном.

 На перспективу студентство ПФ НУК отримало згоду від Олександра Солонтая щодо подальшого навчання під його учителюванням.

–      Лише від вашої активної позиції, сказав Олександр, – залежить майбутнє України. Тож треба фахово розбиратися в питаннях, для того, щоб змінити життя на краще. Я готовий поділитися з вами знаннями.

    

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм