23 квітня в рамках тижня циклової комісії "Економіки та бухгалтерського обліку" уперше в Первомайському коледжі була проведена інтелектуальна гра "Економічна десятка" під керівництвом зав. відділення "Економіки та бухгалтерського обліку" Сологуб Наталії Володимирівни.  Учасниками захоплюючого дійства стали студенти спеціальностей "Економіка підприємства" та "Бухгалтерський облік", які власне, зголосилися продемонструвати рівень свого IQ в галузі економіки.

Було визначено також аудиторська групу, до складу якої увійшли ведучі фахівців ПК та ПФ НУК ім. ад. Макарова, зокрема, Доценко Сергій Михайлович, Калашніков Олег В'ячеславович та Бельський Федір Володимирович.

Під час змагань студенти проявили високий рівень обізнаності з обраної тематики, ерудованість та кмітливість.

За ходом гри та правильністю відповідей гравців уважно стежила аудиторська група, яка відзначила неабияку фахову обізнаність гравців. 

Загалом, під час проведення гри панувала весела та дружна атмосфера.

Як гравці, так і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень, що свідчить про доцільність проведення подібних заходів, де кожен охочий може випробувати свої сили, дізнатися про щось нове та цікаве, а також просто весело і з користю провести час.

Насамкінець усі учасники були нагороджені медалями.