Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.

Святкувати Пасху в Україні почали наприкінці першого тисячоліття з приходом християнства.

До Великодня віруючі готуються сім тижнів Великого Посту - одного з найсуворіших постів - саме стільки провів в пустелі Ісус Христос до свого розп'яття. Вважається, що у ці дні душа віруючого повинна "прислуховуватися" до Страстей Господніх, останніх днів Ісуса Христа в людській подобі. Цi сім тижнів називаються седмицями. Останній тиждень перед Пасхою називається Страстна Седмиця.

Відзначають Великдень по різному в різних країнах світу й навіть різних регіонах України. Перед Великоднем у всіх родинах печуть смачні паски та роблять крашанки або просто фарбують яйця в яскраві кольори.

Студенти Первомайського коледжу 231-ВД групи вирішили позмагатись у знанні народних звичаїв та традицій. Напередодні Великодня провели свято «Великодній передзвін».

Вони мали змогу переглянути презентації про виникнення свята, про музей писанки в Україні, послухати великодні дзвони Софії Київської, а також позмагатись.

І-е місце виборола команда »Голуб миру»

ІІ-е місце команда «Мрія»

ІІІ-є місце команда »Планета»

Це світле свято допомогло студентам оцінити скарби нашого талановитого народу, зворушило  душі та серця.

Вони візьмуть із собою в життєву дорогу  поради і перестороги,

різні настанови і побажання, та найголовніше – заповіді Господні.

Дві тисячі років живуть вони серед людей: у кого в душі, у кого – на сторінках Біблії, а для декого їх зовсім не існує. Ці наймудріші слова у світі кожна людина має пронести у своєму серці через усе життя. Тоді вона впевнено може сказати, що прожила його праведно. Віра у краще врятує цей світ.